Інформаційний бюлетень

Сентябрь 01 10:04 2011

Управління комунальною власністю Рівненської міської ради повідомляє, що 18 серпня 2011 р. Рівненська міська рада ухвалила рішення про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення і оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок.

1. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення.

Адреса ділянки: м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 37-а. Площа ділянки: 54 кв. м. Спосіб продажу: викуп.

2. Об’єкт оцінки: земельна ділянка несільськогосподарського призначення.

Адреса ділянки: м. Рівне, вул. Степана Бандери, 24-а. Площа ділянки: 202 кв.м. Спосіб приватизації: викуп.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи: заяву на участь у конкурсі за встановленою формою; нотаріально посвідчену копію статуту учасника конкурсу; копії документів, що посвідчують квалі­фікацію працівників учасника конкурсу; копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності ФДМУ на проведення оцінки за відповідним напрямом; копію ліцензії Держкомзему на проведення землеоціночних робіт; бізнес-програму учасника конкурсу; один конверт із зазначенням адреси учасника конкурсу.

Подані на розгляд конкурсної комісії документи повинні відповідати «Положенню про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності та виконавців робіт із землеустрою», затвердженому наказом Фонду державного майна України від 25.11.2003 №2100.

Основна вимога до учасників конкурсу: наявність бізнес-програми, в якій зазначаються: рівень кваліфікації кадрів з питань експертної оцінки земельних ділянок; досвід проведення експертної оцінки земельних ділянок; пропозиції щодо терміну проведення робіт; пропозиції щодо вартості проведення експертної оцінки земельних ділянок відповідно до наказу Фонду державного майна України від 18.07.2011 № 1074 «Щодо звичайної ціни послуг на виконання робіт і послуг з оцінки майна, земельних ділянок та об’єктів аукціону»; інші документи та пропозиції, що підтверджують якість виконаних експертних оцінок земельних ділянок, висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо діяльності учасника конкурсу.

Пропозиції учасника конкурсу щодо терміну виконання (зазначити в календарних днях), розміру (зазначити в гривнях) і порядку
оплати робіт (зазначити в календарних днях) з оцінки подаються в запечатаному конверті.

Конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, відбудеться в управлінні комунальною власністю (вул. Соборна, 12-а, каб.211) 20 вересня 2011р. о 10-ій годині.

Кінцевий термін прийому документів до комісії – 14 вересня 2011р.

У разі невідповідності документів вимогам чинного законодавства, а також у разі подання до конкурсної комісії неповного пакета документів заява на участь у конкурсі не приймається і експерт, як учасник конкурсу, не реєструється.

Суб’єкт оціночної діяльності має право відкликати свою заяву до кінцевого терміну прийому заяв, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

Адреса конкурсної комісії:
м. Рівне, вул. Соборна, 12-а, каб. 211. Контактний телефон: 22-58-95.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.