Тепер за наш аеропорт візьмуться китайці

Сентябрь 01 14:00 2011

Останній візит китайського президента в Україну послужив поштовхом до того, що китайський бізнес націлився й на Рівненську область.

– Наразі готується візит китайської делегації на Рівненщину, – розповів депутат Рівненської обласної ради від партії «Сильна Україна», голова постійної комісії з питань розвитку підприємництва і залучення інвестицій Олександр Шатов. – До складу делегації увійдуть віце-мер і начальник управління торгівлі провінції Чінь Тзянь, віце-мер півтора­мільйонного міста Лішуй, гендиректор групи державних компаній, до якої входить велика мережа заводів і підприємств. Мова йтиме про те, щоб частину цих заводів перемістити на територію України, у зв’язку з тим, що в Китаї нині великі проблеми з енергоносіями та трудовими ресурсами. Для того щоб максимально зацікавити китайських інвесторів, ми спільно з Рівненською агенцією із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «Ін­вестІнРівне» розробили перелік бізнес-пропозицій для китайців.

– Серед бізнес-проектів – створення тваринницьких комплексів із розведення великої рогатої худоби для заготівлі молока та м’яса, а також овець і кроликів на території нашої області, – розпо­відає директор агенції «Інвест­ІнРівне» Дмитро Янушевський. – Китайці зацікавлені в будівництві заводу з випуску китайської локшини та морожених напівфабрикатів. Великим проектом є реанімація Рівненського аеропорту, створення на його базі логістичного центру і станції технічного обслуговування для ремонту і сервісу літаків. Цей проект передбачає й створення можливості для навчання китайських пілотів. Серед інших проектів – будівництво міні-заводу з виробництва сухого молока, заводу з випуску продукції з базальту, целюлози, магнезитових плит і агломератної плитки, зведення гідроелектростанцій на річках Случ і Горинь тощо.

Олександр ПОЛІЩУК

write a comment

1 Comment

  1. Сентябрь 02, 13:41 #1 Хочу заработать

    Китайцам скоро будет принадлежать весь мир…

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.