Вісім тисяч копійками

Сентябрь 01 14:16 2011

Благодійна акція «Державний герб – символ благодійності», організована для допомоги дворічному Микиті Хитрому із Радивилова, добігла свого логічного завершення. 24 серпня у Рівному всі охочі взяли участь у викладенні розмінними монетами 20-метрового малого герба України – тризуба, аби зібрати кошти на лікування маленького хлопчика.

Відтак рівняни, мешканці та гості краю не тільки стали благодійниками і долучилися до хорошої справи, а й встановили рекорд. Адже довжина викладеного монетами тризуба сягнула 20 метрів, і цьому немає аналогів в Україні. А сума монет, які дозволили встановити цей своєрідний рекорд, сягнула 8329 гривень. Співорганізатор і активний учасник акції начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко та її ініціатор – голова Рівненської обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк – наступного дня передали ці кошти сім’ї Хитрих.

На гостей у Радивилові вже очікувала мама Микити – Вероніка Хитра, яка завжди поруч із сином. Подарунка, який зробили її сину в День незалежності небайдужі до чужої біди люди, у сім’ї чекали з нетерпінням, адже зовсім скоро хлопчику робитимуть чергові аналізи у столиці, він пройде курс лікування за кордоном.

Звичайно, зібраних коштів для повного курсу реабілітації після проведеної Микиті трансплантації печінки недостатньо, але для родини кожна копійчина важлива.

– Мені дуже приємно, що я особисто зміг зробити хоча б маленький внесок у, щиро надіюсь, щасливе майбутнє Микити. Наша робота не чекає, однак в ім’я добра її можна і треба відкласти, – зазначив головний міліціонер Рівненщини Василь Лазутко.

Катерина ПОПЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.