Володимир Хомко відправляється у відпустку на зустріч з онуком

Август 31 17:01 2011

Як повідомила прес-служба міської ради, міський голова Рівного Володимир Хомко із 2 вересня йде у відпустку. Отже, у період з другого по п’ятнадцяте вересня його заступатиме секретар Рівнеради Андрій Грещук.
Як розповів кореспондентові «Семи днів» сам міський голова, попереду в нього дуже хвилюючі дні. Володимир Євгенович вдруге цього року їде до Америки (нагадаємо, він був там навесні в складі офіційної делегації України на запрошення Конгресу США для вивчення досвіду організації роботи самоврядних органів громад). Але цього разу поїздка – зовсім інша. Володимир Хомко їде в гості до доньки Іванки, яка нині живе і працює в Чикаго. Попереду в нього не тільки зустріч із донькою, а й знайомство із зятем та першим онуком, який народився кілька тижнів тому.
– Малюка назвали Олександром, – радісно повідомив новоспечений дідусь, — Важко передати те, що я відчуваю. Думаю, ті, хто дочекався онуків, мене зрозуміють.

Людмила МОШНЯГА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

2 комментария

  1. Сентябрь 01, 09:04 #1 Хома

    Везе людям. Дочка в Америці. Зять американець. Внук. І є гроші на білет у Чікаго. А тут на Біле озеро нема за що з’їздити.

    Reply to this comment
  2. Сентябрь 02, 10:15 #2 Група підтримки

    Бідолашка. ЯКщо ти сидиш в Інтернеті, то не туфти, що тобі нема за що з’їздити на Біле озеро. Підніми ж..у із стільця та їдь. По статистиці наші хохли на всіх модних курортах світу — другі по частоті відвідувань після москалів.

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.