19 одиниць незареєстрованої мисливської зброї вилучили в порушників у 2011 році

Август 30 12:02 2011

фото: tsn.ua

1162 рейди для виявлення порушників правил полювання проведено в Рівненській області у 2011 році. За їх результатами складено 102 протоколи, накладено штрафів на суму 27760 гривень, стягнено – 22420 грн. У порушників правил полювання вилучено 19 одиниць незареєстрованої мисливської зброї. Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства
Кількість браконьєрів зростає в осінньо-зимовий період.
Після відкриття на Рівненщині сезону полювання на пернату дичину, в області збільшилося число порушників правил полювання.
На сьогодні в області офіційно зареєстровано понад 13 тисяч мисливців.
Мисливствознавці області вкотре звертаються до всіх учасників полювання з проханням дотримуватися правил техніки безпеки.
Зокрема, при користування зброєю мисливець зобов’язаний поводитися так, ніби вона завжди заряджена і готова до пострілу, при зарядженні і розряджені рушниці її дуло повинне направлятися вверх чи в землю, стріляючи мисливець повинен пам’ятати, що в угіддях можуть знаходитися люди. Заборонено стріляти «на шум», «шарудіння», по невиразно видимій цілі, порушувати інші місцеві вимоги щодо здійснення того чи іншого виду полювання.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.