Громадяни можуть здати і оформити незареєстровану зброю

Август 30 16:45 2011

За результатами місячника, проведеного в березні цього року, громадяни добровільно здали 246 одиниць зброї, 61 з яких перебували у незаконному обігу (2 бойових пістолети, 1 мисливський карабін, 29 мисливських рушниць, 9 одиниць саморобної та 19 холодної зброї), 352 патрони різних калібрів, а також 73 одиниці спецзасобів.
– У цей період громадяни можуть звернутись в органи внутрішніх справ, до дільничних інспекторів міліції і добровільно здати зброю, боєприпаси до неї, вибухові матеріали та спеціальні засоби. Громадяни, які добровільно здають названі предмети і матеріали звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, – прокоментував старший інспектор дозвільної системи відділу профілактики правопорушень УМВС Роман Ткачук. – Добровільно здана, технічно справна мисливська зброя, спеціальні засоби самооборони, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії після перевірки, чи не перебувають вони в розшуку, можуть бути зареєстровані на громадян у встановленому законом порядку.
13 серпня 2011 року розпочався сезон полювання на пернату дичину. Під час відпрацювання мисливських угідь працівники міліції виявили 56 фактів порушення правил полювання й незаконного обігу зброї. Зокрема, вилучили у громадян 38 мисливських гладкоствольних рушниць.

СЗГ УМВС України в Рівненській області
(за матеріалами ВПП УМВС)

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.