У Рівному побував Президент України Віктор Янукович

Август 29 17:16 2011

За участю Президента 29 серпня в обласному онкологічному диспансері було відкрито Центр променевої терапії, обладнання для якого – комп’ютерний томограф та лінійний прискорювач було придбано за рахунок Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».  Віктор Янукович з  нагоди відкриття центру подарував онкодиспансеру 10 інфузоматів загальною вартістю 135 тисяч гривень.

Також Президент узяв участь у відкритті культурно-археологічного комплексу «Пересопниця». Музей Першокниги – Пересопницького євангелія —  розповідає про один із найвідоміших європейських перекладів Святого Письма 15-16 століть рідною мовою. На Пересопницькому Євангелії з 1991 року Президенти присягають на вірність народові України.

Більше фото ви можете знайти у нашій фотогалереї.

write a comment

1 Comment

  1. Август 30, 18:05 #1 Незгодний

    І що з того всього? Викинули гроші, а вони ж на один день. Раз в рік приїдуть якісь письменники у ту Пересопницю, а турист туди за такий далекий світ не попхається. То чи треба було тратити 18 мільйонів на один цей день, щоб влаштувати для Президента показуху?

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.