Із жовтня у Рівному роздільно збиратимуть сміття

Август 29 11:29 2011

У жовтні на майданчиках із сміттєвими баками в Рівному з’являться контейнери для збору пет-пляшок. Про це розповів директор компанії «Санком-Рівне» (займається збором сміття у Рівному) Святослав Євтушенко.
– Це перший етап, наступний – виокремлення скла і паперу, – прокоментував нововведення Святослав Євтушенко. – За прикладом Львова ми бачимо, що мешканці за 2-3 місяці призвичаюються викидати пластикові пляшки в окремий контейнер. Із сортуванням інших відходів – складніше. Люди не дуже хочуть це робити.
Будуть проблеми і з «нічними сортувальниками». Не секрет, що є люди, які вибирають зі сміттєвих баків вторсировину, яку можна реалізувати: скляну тару, паперову упаковку тощо. Тож на «Санкомі» не виключають, що втановлюватимуть сміттєві контейнери, з яких практично неможливо нічого дістати.
Крім того, рівнян планують навчати культурі роздільного збору сміття. Тим більше, що законодавство передбачає, що з 2012 року в Україні має запроваджуватися роздільний збір сміття. Запланована широка інформаційна кампанія, відбудеться кілька конкурсів. Один із них – «Дім, що береже планету», стартує вже найближчим часом.

Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.