У Рівному відбудеться традиційний «Фотовернісаж на Покрову»

Август 29 14:38 2011

30 серпня о 12 годині в студії «У фарватері істин» (вул. Шевченка, 105 оф.305) відбудеться прес-конференція щодо проведення в місті шостого міжнародного салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову 2011».
У програмі: вручення гран-прі «Фотовернісажу на Покрову, 2010», вручення сертифікатів членам журі, інформація про Салон, представлення програми фотосесій.
Вже традиційним стало проведення журі під час відзначення Дня міста. Це дозволяє закордонним гостям побачити Рівне у дні святкувань і надає їм можливість відзняти хороші сюжети. Саме у ці дні можна найцікавіше та в короткий термін познайомитися із містом і його мешканцями.
Цього року на конкурс надійшло понад 4 тис. робіт від більш ніж 400 учасників з 55 країн усіх континентів світу, що є рекордом не тільки в Україні, а й закордоном під час проведення міжнародних виставок.
До складу журі увійшли: Бернд Маі (Німеччина), Любомир Шміда (Словаччина), Теодор Пантеа (Румунія), Олександр Жилін (Київ, редактор журналу «Фотографер»), Олександр Харват (Рівне, організатор Фотовернісажу).

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.