Тепловики братимуть кредит

Август 26 15:24 2011

Позичити кошти, щоб оплатити паливо для початку опалювального сезону, мають намір рівненські тепловики. Вже навіть домовилися з одним із комерційних банків. Сума позики – 20 мільйонів гривень. Про це розповів міський голова Рівного Володимир Хомко.
Попереднього разу заставою, яка гарантувала поваернення коштів банку було міське майно. Через це депутати неохоче давали погодження на отримання кредиту. Мовляв, у разі неповернення коштів, банк міг би забрати комерційно привабливі приміщення. Особливі суперечки точились довкола приміщення, що на вулиці Драгоманова, 9 (там знаходиться жіноча консультація, — прим. авт.). Ті кошти банку повернули. Тепер же з фінустановою вдалося домовитися по-іншому.
– Банк згодився, що під заставу оформиться майно теплопостачального підприємства, – розяснив ситуацію Володимир Хомко. – Оскільки воно не підлягає приватизації, то й не має остраху, що ми його можемо втратити. Міським майном тепер не ризикуємо.
Свою згоду на отримання кредиту має надати міська рада на черговій сесії.

Ксенія БОЙКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.