Водоспад відтепер світиться й увечері

Август 25 11:50 2011

Це сталося в суботу, але в місті тільки про це й розмов. Рукотворний грот-водоспад забринів веселкою на улюбленій Лебединці.

Веселими сонячними зайчиками вода, що збігає з висоти, розбиваючись об кам’яні брили, виблискує не тільки вдень. Увечері, за рахунок потужного штучного підсвічування, її мерехтіння стає ще більш живописним і загадковим.

– Рівнянам і гостям міста сподобався оновлений штучний водоспад, – розповів Володимир Лапюк, в.о. начальника управління житлово-комунального господарства. – Сюди, особливо в спеку, приходить багато людей. Молодята приїздять до мальовничого гроту, щоб сфотографуватися на згадку.

Грот із водоспадом – не тільки окраса Лебединки. Він забезпечує кругообіг води в озері. За годину майже безшумні насоси піднімають нагору 25 кубометрів води. Насичена киснем, вона стає живою, відновлює здатність до самоочищення. Відтак і риби та водоплавні птахи – лебеді, дикі качки, чайки – почуватимуться на водоймі краще.

Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.