«Ми працюємо, щоб разом з вами робити наше Рівне кращим»,

Август 25 11:01 2011

– заявляють своїм виборцям депутати від фракції «Наша Україна» у Рівнераді

Сергій ВАСИЛЬЧУК, голова фракції:

– Депутати від «Нашої України» беруть активну участь у розробці всіх програм, які приймає Рівнерада. І це головне, бо таким чином і визначаємо стратегію розвитку міста, і контролюємо бюджетне фінансування.

Як депутат-мажоритарник, за цей рік дещо вже встиг зробити. Наприклад, на вулиці Ювілейній багато років не було світла на підходах до 23-ї школи і ДЮСШ №3. Цього року кошти виділили, і я думаю, що орієнтовно восени ці роботи будуть проведені, а цей закуток, який є досить специфічним (сама вулиця розміщена посередині, там серйозна криміногенна ситуація). Освітивши підходи до школи, ми дамо можливість дітям і батькам в осінній та зимовий час іти зі школи спокійно, не боячись. Будуть заасфальтовані двори на Макарова, 38, Корольова, 4 і 6. Працюю над тим, щоб на Корольова, 23 і 6 зробити дитячі майданчики. Окрім того, опікуюсь муніципальною програмою сталого розвитку, де підтримуються громадські організації – ОСББ, шкіл та садочків, аби покращити умови проживання мешканців.

Олексій ХМИЛЕЦЬКИЙ, депутат міської ради:

– Хоч я депута від полі­тичної сили, а не мажоритарник, своїх виборців не покидаю. Багато людей за мене проголосувало, тому я діяв і буду діяти на тому окрузі, де мені довіряють люди. Планую й надалі з ними співпрацювати.

Усі побажання виборців, які були записані в передвиборчій програмі, відображені у рішеннях сесії. Якщо конкретно, то аварійна стінка біля Київ­ської, 46, яка була такою довгий час, вже відремонтована, на Київській, 42 і 46 проведені роботи й усунені підтікання дворів та підвалів, заасфальтовані двори, виконаний ремонт майданчика в районі Київ­ської, 42, 44 та 46. На вулиці Данила Галицького, 7 є проблема реконструкції теплової мережі з її переключенням, бо місцеве ОСББ потребує допомоги. Беру активну участь у ви­рішенні цієї проблеми, аби до зими мешканці мали нову тепломережу. До мене не раз зверталися люди з проханням відновити зупинку біля кафе «Мономах». Вже розроблений проект, є його кошторис, виконана розмітка, вирішується питання будівництва цієї зупинки. На такій же стадії ремонт покрівлі на вулиці Данила Галицького, 3. Щодо закінчення ремонту покрівель на вулиці Данила Галицького, 2, то минулого скликання була виконана перша черга, тепер мова йде про продовження робіт, надається допомога при оформленні права власності.

На наступні вибори планую йти по тому ж округу, про це можу говорити вже сьогодні.

Олександр САЧУК, депутат міської ради:

– Майже за рік депутатства моя свідомість зовсім змінилася. Дуже важливо бути депутатом-мажоритарником, а не за партій­ним списком. Мажоритарник більше усвідомлює свою відповідальність перед виборцями.

Я встиг зробити не так і багато. Зокрема, проведено асфальтування доріг по виборчому округу, де я проходив. Не буду це ставити в заслугу лише собі, але курував і контролював ці процеси. Нині є один пункт прийому громадян. Планується відкрити ще один у міському палаці культури «Текстильник», збільшити кількість людей, з якими можна було б спілкуватися, вивчити їхні проблеми, питання.

Також у планах привести в порядок парк відпочинку біля палацу дітей та молоді, зробити там зону відпочинку, озеленити додатково. Робота ця вже розпочата. Плануємо також привести в порядок зону відпочинку поблизу «Текстильника» і вивчити проблемні питання, які ще є в цьому окрузі.

Артур ХОРХОЛЮК, голова постійної комісії міської ради з питань міського господарства та екології:

– Як депутат міської ради та голова комісії, що опікується житлово-комунальним господарством, я значну увагу приділяв саме питанням ЖКГ, які потім, власне, і виносяться на сесію Рівнеради. За цей час комісія розглянула близько півтори сотні питань. Я, як депутат, також організував і брав безпосередню участь в частковому благоустрої території на Відінській, 13 – це ділянка між житловим будинком і кафе «Орлан». Разом із депутатом Олексієм Хмилецьким ми організували часткову реконструкцію дворової території на Київській, 46 – там реконструйовано підпірну стіну. Також сприяв у проведенні капітального ремонту ліфтів, які мали бути полагоджені ще у 2010 році, на Степана Бандери, 67-а, Данила Галицького, 1 та 12-а. Днями провели заміну вводів інженерних мереж на Ві­дінській, 35-а.

У планах домогтися капі­тального ремонту покрівлі на Відінській, 3 і стиків на Данила Галицького, 6. Плануємо також відновити освітлення дворової території на Данила Галицького, 10-12.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.