Гігантські 900-грамові томати виростила рівнянка Любов Майорова

Август 25 12:39 2011

Рівнянка Любов Майорова дуже любить поратися біля землі. Мабуть, тому земля їй щедро віддячує. Свідченням тому – і цей гігантський, вагою 900 (!) грамів, томат, справді «золоте яблуко», як ще називають томати, виплекане дбайливими, працьовитими руками пані Любові. Господиня охоче поділилася секретами вирощування цього диво-овоча з нашими читачами.

Виріс цей помідор-рекордсмен у селі Городище, що поблизу Рівного, де мешкає донька пані Любові Наталія. А туди примандрував у вигляді розсади з вікна, що виходить у затишний сонячний двір рів­ненської багатоповерхівки, де мешкає сім’я Любові Майорової.

Підготовлене насіння господиня висіває наприкінці березня, не раніше і не пізніше. Бо коли висівала раніше, розсада витягувалася, робилася буйною і погано приживалася. Оскільки в їхній квартирі завжди тепло, а вікна виходять на сонячну сторону, то посіяне росте швидко. Так і визначилася з оптимальними строками.

Наступний етап – посадка помідорів у відкритий грунт. Робить це пані Люба у травні, коли минає загроза заморозків. Тоді ж і підживляє один-єдиний раз – під кожен кущ вносить розчин перегною. Від хвороб і шкідників кропить рослини препаратами «тату» і «радоміл». Перший раз – коли помідори починають цвісти, наступний обробіток – через два тижні, а останній, так само через два тижні, бордоською сумішшю.

Насіння, як стверджує пані Люба, з року в рік заготовляє своє. Так радить робити й іншим городникам:

– Пройшлися по базарі, і яка помідора сподобалась, таку й купіть і висівайте з неї насіння. Наша родина садить для себе різні сорти помідорів. Росте велике і гарно родить рожеве волове серце (чоло), його м’якоть м’ясиста, аж іскриться на зрізі. Подобається оранжевий сорт серце Ашхабада, теж радує дуже великою кількістю плодів, в урожайний рік збираємо їх по відру з куща. Але очевидними рекордсменами є дебарао різних кольорів. Ці рослини виростають найвищі. У міру формування стебла підв’язуємо їх разів п’ять за сезон на 2-метрові тички, бо витягуються вище від людського зросту. Стебло буває у два пальці завгрубшки, за­в’язь на ньому формується в п’ять ярусів. Не дивно, що й урожайність найвища – більш як по відру з куща. А новою улюбленицею нашої родини стала помідора-хурма – найсмачніша, бо солодка і дуже м’ясиста.

Нехай хтось скаже після цього, що поратися біля землі – клопітно і невигідно. Любов Майорова та її родина запевняють у протилежному: До того ж, виплекане своїми руками і смачніше, і корисніше, і гарніше, і… найбільше.
Марія КОРНІЙЧУК

write a comment

1 Comment

  1. Август 29, 16:28 #1 admin Author

    щира українська душа. спасибі за городницькі секрети. у мене помідори не те що такі великі, а взагалі ніякі не дозрівали — чорніли і гнили. тепер знатиму, як правильно їх доглядати. бажаю нових рекордів!

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.