Колектив професіоналів – запорука успіху

Август 25 11:40 2011

Так вважає Роман Підвальний, який уже давно і плідно співпрацює з Рівненським міським центром зайнятості. Він очолює товариство «Телсет-Рівне», яке надає послуги на ринку кабельного телебачення і має власні мережі кабельного телебачення у мікрорайоні «Північний» в Рівному та в Сарнах.

На думку Романа Ігоровича, імідж підприємства створюють і формують його пра­цівники. Саме бездоганна якість їхньої роботи, оперативне і професійне виконання замовлень є найкращою рекламою підприємству. Тож до підбору кадрів він ставиться надзвичайно серйозно. І найпершими помічниками і консультантами у цій справі вважає спеціалістів міського центру зайнятості.

– Для мене важливо, – пояснює він, – щоб людина, яка претендує на ту чи іншу посаду, не просто приходила відбувати час, а працювала творчо, переймалась успіхами і невдачами колективу, щоб розуміла, що будь-який її промах чи недбальство позначиться на роботі всього колективу і на іміджі підприємства. Одне слово, людина повинна вболівати за те, що робить.

Уже кілька місяців неписані правила життя в команді Романа Підвального успішно освоює на посаді диспетчера Марія Майданюк. Коли Роман Ігорович попросив спеціалістів міського центру зайнятості підібрати йому на цю посаду кандидатуру, вони це робили з урахуванням вимог роботодавця: людина мала бути відповідальна, комунікабельна, ви­тримана, грамотна, сумлінна. Кандидатура Марії під ці вимоги підходила якнайкраще. Тож дівчині запропонували попрацювати на підприємстві на громадських роботах, випробувати себе в робочій обстановці.
А керівник мав можливість придивитися до нової співробітниці ближче, переконатися в її ділових якостях.

– Ніколи не знаєш, як складеться доля, – жартує тепер Марія. – Це я до того, що з вчительки початкових класів стала диспетчером. Закінчила гуманітарний університет, працювала в одній з рівненських шкіл. Але це було тимчасове місце. Людина вийшла з декретної відпустки, і мене попросили. Довелося шукати роботу. Стала на облік у Рівненському міському центрі зайнятості, де мені невдовзі запропонували попрацювати на громадських роботах у фірмі «Телсет-Рівне». Мені сподобалося тут, колектив дружний. Умови праці теж хороші. Для мене це важливо, адже я інвалід з дитинства, маю деякі проблеми із здоров’ям. Це своєрідне стажування пройшла вдало. Коли Роман Ігорович запропонував посаду диспетчера, погодилася відразу. Мені завжди подобалося спілкуватися з людьми, а тут це мій основний обов’язок. Так що працюю в своє задоволення.

Дивлячись на цю життєрадісну й привітну дівчину, не повірити в правдивість її слів просто неможливо. Задоволений новою співробітницею й керівник.

– Марія Майданюк – це голос нашої фірми, – жартує він. – Так-так, адже як вона спілкується з клієнтом, таке й враження про підприємство у нього складається. Мені подобається, що вона вміє знаходити у розмові з людьми правильний тон, уміє переконувати, наполегливо, але тактовно пропагує наші послуги. З усього видно, що чимало дисциплін, у тому числі й психологія, які вона вивчала в університеті,  їй дуже стають у пригоді на цій роботі.

Так само задоволений Роман Ігорович роботою й інших двох працівників, які прийшли у колектив за скеруванням міського центру зайнятості. Головний інженер Сергій Рубанов і монтажник Василь Свінаренко працюють на дотаційних робочих місцях, тобто кошти на їхню заробітну плату роботодавцю відшкодовує служба зайнятості з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Зекономлені в такий спосіб кошти підприємство витрачає на модернізацію і розвиток.

Ще одне дотаційне робоче місце Роман Підвальний створив на філії підприємства в Сарнах. Лілія Островська після успішного стажування отримала посаду диспетчера.

– Співпраця з Рівненським міським центром зайнятості дає можливість одержати не тільки кваліфіковані кадри, але й своєрідну інвестицію для створення нових робочих місць, – переконаний  Роман Підвальний. – У нинішній ситуації держава, на жаль, грає не на боці малого бізнесу. І служба зайнятості – чи не єдина державна установа, яка надає таку моральну і матеріальну підтримку. Тож служба зайнятості, яку вважаю соціальним партнером, допомагає роботодавцям вирішувати кадрові й фінансові проблеми, створює умови для роботодавців, щоб вони могли давати роботу людям, у тому числі й тим, які не в змозі на рівних конкурувати на ринку праці – інвалідам. Бо ж вони теж прагнуть працювати, відчувати себе повноцінними громадянами і приносити користь людям.

Тетяна КОЖАН

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.