Ділові жінки запровадили традицію світських вечірок

Август 25 10:05 2011

Для  цього заходу був обов’язковим дрескод – капелюшок. Тому вечірку, яка відбулася на території кінноспортивного клубу «Патріот», самі її учасниці  назвали капелюшковою.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Володимир Хомко. Він пообіцяв свою підтримку тим об’єднанням, які переслідують благородну мету – роботу на розбудову громадянського суспільства. А саме такою і є мета клубу ділових жінок. От і приводом для організації цієї конкретної вечірки було не лише бажання жінок разом відсвяткувати день народження свого клубу, а й зібрати благодійний внесок на потреби міської громади.  Впродовж вечора учасники заходу зібрали 11 тисяч гривень, які тут же передали головному лікареві міського пологового будинку № 2 Ганні Чайці на придбання обладнання для реанімації немовлят.

До речі, як повідомила нашій газеті президент клубу ділових жінок Єлизавета Чумак, такі вечірки члени клубу вирішили зробити традиційними і проводити їх двічі на рік. Наступним кроком активних жінок буде організація у листопаді цього року благодійного міського балу.

Валентина ТИВОНЧУК

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.