На святі міста в сусідів

Август 25 11:54 2011

На день міста Луцька, яке наші сусіди відзначили 21 серпня, запросили і делегацію з Рівного. Там побували рівненський міський голова Володимир Хомко та його заступник Галина Кульчинська.

Володимир Хомко вручив місту з нагоди його Дня народження картину з бурштину. Вона поповнила скарбничку святкових подарунків, найкоштовнішим із яких став Почесний прапор Європи, який Луцьк отримав за свої євроінтеграційні прагнення і здобутки.

Разом із іншими гостями свята, серед яких були делегації з міст-побратимів Луцька, які представляли Польщу, Литву, Грузію, Білорусь та Китай, наші представники взяли участь в урочистій академії з нагоди 926-ї річниці Луцька.

Під час академії національний радник і почесний член Парламент­ської Асамблеї Ради Європи Віктор Раффі вручив міському голові Луцька Миколі Романюку Почесний прапор Європи – відзнаку Ради Європи, якою оцінені євроінтеграційні прагнення лучан.

У своєму вітальному слові лучанам під час академії Володимир Хомко зауважив, що повертатись тепер додому йому буде непросто. Адже, з його слів, тільки в Луцьку з’являється щось нове й незвичне, мешканці Рівного відразу ж його запитують, коли щось подібне буде й у нас?

Володимир Хомко вважає, що така відзнака Луцька стане добрим стимулом і для рівнян, які невдовзі теж удостояться Почесного прапора Європи, принаймні, міська влада цього прагнутиме.

З Луцька –
Олександр ПИРОЖИК, спеціально для «7 днів»

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.