Юні лісоводи з Рівненщини представлятимуть Україну на міжнародному конкурсі

Август 23 15:13 2011

Другий рік поспіль вихованець шкільного лісництва з Рівненської області представлятиме Україну на Міжнародному юніорському лісовому конкурсі, який відбудеться 13-18 вересня в Москві. Це щорічний захід до участі у якому запрошують молодь не старше 20 років з різних країн світу.
Цьогоріч від України в Москву поїде Богдан Білик, який вже три роки займається в шкільному лісництві Радивилівської районної станції юних натуралістів. Тривалий час він досліджує тему: «Вивчення умов росту та розвитку берези темної на території Радивилівського району». Саме цю роботу він і представлятиме перед міжнародним номінаційним комітетом у Москві.
До речі, у захисті науково-дослідних робіт на V ювілейному Всеукраїнському зльоті команд шкільних лісництв, який навесні відбувся у Кіровограді, Богдан Білик посів друге призове місце. Відтак сподівається гідно представити Україну на міжнародному рівні.
Минулого року призове четверте місце з-поміж трьох десятків учасників 7 щорічного Міжнародного юніорського лісового конкурсу посіла юна березнівчанка Оксана Трохимчук. Випускниця Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, шкільного лісництва та гуртка лісознавства Малої Академії Наук.
Переможець Міжнародного юніорського лісового конкурсу отримує великий приз і грошову премію.
Про це повідомили з прес-служби Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.