Намети з майдану заберуть лише на час свят

Август 23 12:37 2011

У понеділок Рівненський адміністративний окружний суд задовольнив позов міського голови Рівного про обмеження перебування на майдані Незалежності наметового містечка, яке 24 липня опозиційні партії розбили на знак протесту проти політичних репресій.
Намети перебували саме на тому місці, де під час найбільших державних і міських урочистостей для рівнян встановлюють головну сцену свята.
– Завдяки зверненню до суду справа вже вирішена, – прокоментував свою позицію Володимир Хомко. – Намети, на жаль, встановлені саме там, де мають монтувати сцену. Вони на майдані, власне, нікому не заважають. Але численні прохання трохи пересунути їх ні до чого не привели. Тож ми змушені були вдатися до того, щоб цивілізованим способом, через суд, змусити забрати намети лише на дні свят. Із понеділка вони можуть знову стояти там, де були. Але очевидно, що у цих політиків інша мета – прорекламувати себе. Дуже сподіваюся, що намети на період свят добровільно знімуть самі організатори. У протилежному разі це буде неповага не тільки до мене, а й до всіх рівнян.
Сергій СНІСАРЕНКО

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.