Вівсянник Віктор Михайлович

Август 19 09:36 2011

Вівсянник Віктор Михайлович – заступник начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, голова Рівненської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

Народився 10 серпня 1964 року в с. Лисин Демидівського району Рівненської області.

Освіта вища, у 1986 році закінчив архітектурний факультет Львівського сільськогосподарського інституту.

Трудову діяльність розпочав із 1978 року в колгоспі «Першотравневий» Демидівського району спочатку  різноробочим, а згодом, після закінчення інституту – завідувачем комунального господарства. З квітня 1987 року працював інженером-будівельником у колгоспі «Україна» в смт Демидівка. З 1988 року – в Головному управлінні архітектури і містобудування м. Рівне на посаді керівника проектної групи архітектурно-планувального бюро. З 1992 до 1995 року – комерційний директор підприємства «Екосервіс» (м. Рівне). З грудня 1995 року – начальник відділу містобудування та архітектури Демидівської райдержадміністрації (головний архітектор району). На посаду старшого викладача кафедри міського будівництва і господарства Української державної академії водного господарства прийнятий у 1998 році, а вже в 2001 р. призначений виконуючим обов’язки завідуючого кафедрою міського будівництва і господарства Рівненського державного технічного університету. З листопада 2003 року працював науковим співробітником науково-дослідної лабораторії експлуатаційної надійності будівель та споруд науково-дослідного сектору Національного університету водного господарства та природокористування. На посаді заступника начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради працює з червня 2008 року.

Депутат Рівненської міської ради VI скликання, член постійної депутатської комісії з питань міського господарства та екології.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.