Владичук Геннадій Миколайович

Август 19 09:28 2011

Владичук Геннадій Миколайович – голова Гощанської районної державної адміністрації.

Народився 8 червня 1966 року, на даний час мешкає в смт Гоща Рівненської області. Освіта вища, закінчив Київський педагогічний інститут іноземних мов (1990 р.) і  Тернопільську академію народного господарства (2003 р.). За фахом – вчитель німецької мови та магістр державної служби.

Свою трудову діяльність розпочав у 1988 році на посаді інструктора відділу комсомольських організацій Гощанського РК ЛКСМУ, згодом – педагогічна діяльність на теренах Гощанського району. З 1996 року активно долав творчий шлях службових сходинок від спеціаліста оргвідділу райдержадміністрації до заступника голови з гуманітарних питань. З квітня 2010 року до цього часу очолює Гощанську райдержадміністрацію.

За багаторічну сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків у 2009 році нагороджений Почесною грамотою райдержадміністрації, у 2010 – Грамотою Головного управління державної служби України.

Володіє високими організаторськими здібностями, професійними знаннями та навичками, вміє аналітично мислити, прогнозувати та працювати на перспективу. Вроджена практичність дозволяє вправно й успішно вирішувати поставлені завдання. Своїми діловими та моральними якостями привертає й згуртовує навколо себе колег і однодумців.

За час перебування Владичука Г.М. на посаді голови райдержадміністрації утримано позитивну динаміку щодо соціально-економічного розвитку району.

Бере активну участь у громадсько-політичному житті району. Депутат Гощанської районної ради V  та VI  скликань, голова Гощанської районної організації Партії регіонів. Після місцевих виборів 2010 року очолив більшість у Гощанській районній раді.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.