Виноградова Ірина Павлівна

Август 19 09:39 2011

Виноградова Ірина Павлівна — дільничний лікар-терапевт поліклініки № 2 м. Рівне.

Народилася 30 травня 1965 року в м. Здолбунів Рівненської області в родині представників інтелігенції: батько – інженер відділення залізниці, мати – лікар-інфекціоніст.

У 1982 році закінчила ЗОШ № 19. Протягом навчання відвідувала музичну школу, займалася легкою атлетикою на базі стадіону «Авангард».

З 1982-го до 1984 року працювала санітаркою в Рівненському обласному лікувально-санітарному управлінні. У 1985 році вступила до Чернівецького державного медичного інституту, який закінчила у 1991 році (спеціальність  «Лікувальна справа»). Навчаючись в інституті, брала участь у різних змаганнях, конкурсах, виступала в складі інститутського ансамблю.

З 1992 року працює в поліклініці № 2 м. Рівне на посаді дільничного лікаря-терапевта. Із 2010 року читає лекції з курсу «Внутрішні хвороби» в Рівненському державному медичному коледжі.

За роки роботи лікарем була відзначена грамотами за надзвичайну відповідальність, сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі.

У 2010 році була обрана депутатом Рівненської міської ради, є головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.