Білецький Анатолій Альфонсович

Август 19 14:30 2011

Білецький Анатолій Альфонсович – проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Національного університету водного господарства та природокористування.

Народився 29 жовтня 1948 р. у смт Кам’яний Брід Баранівського району Житомирської області. Дружина – Ядвіга Йосипівна. Має дочку Ірину (доцента кафедри трудових ресурсів та підприємництва) та онуку Анну.

Закінчив із відзнакою Київське професійно-технічне училище №10 за спеціальністю «складальник корпусів металевих суден» (1966 р.). Працював за направленням на заводі «Ленінська кузня» в м. Києві, служив у лавах Радянської армії. Закінчив із відзнакою Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю «гідромеліорація» (1976 р.). Помітивши у студента здібності до наукової роботи, його запросили залишитися у рідному закладі працювати асистентом на кафедрі водогосподарського будівництва, цю посаду обіймав упродовж двох років. У 1978 р. вступив до цільової аспірантури Всесоюзного науково-дослідного інституту гідротехніки і меліорації, яку закінчив у 1981 р. У 1986 р. захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук. У 1990 р. було присвоєно вчене звання доцента. Працював асистентом, старшим викладачем, доцентом кафедри водогосподарського будівництва, заступником декана факультету проектування та будівництва гідромеліоративних систем, заступником декана гідромеліоративного факультету, начальником навчального управління, а з 2006 р. – проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Національного університету водного господарства та природокористування. Автор понад 60 наукових та науково-методичних праць, підручника та чотирьох навчальних посібників. Член Науково-методичної комісії Міністерства освіти і науки України. Член робочої групи Міністерства освіти і науки України з розробки галузевих стандартів вищої освіти. За його активної участі розроблено Інформаційний пакет ECTS університету. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України», почесними грамотами Міністерства освіти і науки України та Державного комітету України з водного господарства.

Девіз життя: «Сім’я».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.