Берташ Мирослав Васильович

Август 19 14:52 2011

Берташ Мирослав Васильович – заступник генерального директора Рівненської філії АТ «УПСК», депутат Рівненської міської ради.

Народився 13 травня 1981 р. у м. Рівне.

Батько – Берташ Василь Михайлович. Мати – Гопанчук Тетяна Степанівна.

Освіта вища, закінчив Український державний університет водного господарства та природокористування за спеціальністю «Менеджмент» (2003 р.).

Із 2001 р. працює заступником генерального директора Рівненської філії АТ «УПСК». З вересня 2008 року, очолює колектив ТзОВ «Рівне–Автотест», за сумісництвом. Працював на громадських засадах помічником–консультантом Ледиди О.О., Народного депутата України V скликання. В 2006 році був обраний депутатом Рівненської міської ради V скликання . На громадських засадах, працює заступником голови постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування.

За період депутатської діяльності, був відзначений Подякою Рівненської міської ради та виконавчого комітету від 07.12.2007 р.

Нагороджений Дипломом Управління у справах сім’ї, молоді та спорту, за допомогу в організації та проведення змагань з футболу в 2010 році.

В квітні 2010 року відзначений Подякою Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області за впровадження новітніх технологій виробництва в ТзОВ «Рівне–Автотест».

Відзначений Подякою ВДАЇ УМВС України в Рівненській області, за вагомий внесок у справу боротьби зі злочинністю на автошляхах області.

Відзначений Подякою Управління освіти і науки України ОДА за допомогу Рівненському спеціальному дошкільному, дитячому будинку.

Відстоює та захищає позиції Рівнян, являється меценатом дитячих учбових закладів.

Активно займається спортом, зокрема боксом. Захоплення – полювання. Девіз життя: «Доводити розпочату справу до кінця і не зупинятися на досягнутому».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.