Бабат Олександр Володимирович

Август 19 17:13 2011

Бабат Олександр Володимирович – приватний підприємець.

Народився 9 січня 1977 року в м. Рівне у багатодітній сім’ї вчителів.  Одружений, має сина.

У 1992 році отримав свідоцтво про базову середню освіту, навчався у вечірній школі. У 2006 році вступив до Рівненської філії Міжгалузевого інституту управління за спеціальністю «Облік і аудит», де продовжує успішно навчатися.

У 1995 році розпочав підприємницьку діяльність, пов’язану з роздрібною торгівлею. У 2000 році створив фірму, в яку увійшли досвідчені та кваліфіковані спеціалісти, що займається будівництвом та експлуатацією побудованих об’єктів. Упродовж діяльності фірми було створено велику кількість робочих місць. Фірма бере активну участь у благодійних програмах допомоги дітям-сиротам, багатодітним сім’ям, надавала матеріальну допомогу благодійному фонду «Сонячний світ», спортивним школам, лікарням. З 2007 року здійснює шефство над ЗОШ № 12.

У 2007 році вступив до лав партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». З 2008 року очолює первинний партійний осередок.

Хобі – спортивний туризм і риболовля. Життєве кредо: «Менше слів, а більше діла!».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.