Зібралися в гості – зайдіть у «Пасіку»

Август 18 08:55 2011

За одинадцять років рівняни звикли ходити по мед до магазину «Пасіка»  (поряд із центральним ринком, на вулиці Полуботка, 4). Тут, як на справжній пасіці, гарно пахне медом. Щоб допомогти вибрати мед до вподоби, його обов’язково дадуть скуштувати. А ще завжди розкажуть про лікувальну дію кожного сорту.
Лісовий, багатоквітковий, травневий, акацієвий, гречаний, соняшниковий, ріпаковий, і навіть із «золотої лози» – золотарника, з вишні, з каштанів. Це далеко не вичерпний список розмаїття сортів меду, який сюди привозять із усіх куточків України. Різний на смак і на колір, мед у «Пасіці» завжди добрий і тільки натуральний – отриманий трудівницями-бджолами з нектару квітів.
Але не тільки мед, а й пилок, пергу, прополіс, віск, бджолине маточне молочко та інші цілющі продукти бджолярства купують рівняни в «Пасіці».
– Мед на базарах дорогий, і без лабораторії його майже неможливо перевірити, – розповідає Святослав Гомон, директор магазину. – «Пасіці» довіряють більше, адже ми, на відміну від заїжджих торговців, завжди на місці. Я вважаю, що меду в Україні стільки, що нема потреби його фальшувати. Цей рік для меду видався урожайним на Поліссі, в інші роки його більше на Черкащині чи на Полтавщині, на Київщині чи на Херсонщині, у Карпатах чи в Криму. Якщо утримувати нормальну ціну, і покупців, і меду завжди вистачатиме.
Сам Святослав Степанович відрізнить добрий мед вмить, не чекаючи результатів аналізу: зразу ж відчуває неповторні колір, смак і запах справжнього. У нього в родині всі з діда-прадіда пасічники. А сам він опікується п’ятдесятьма власними бджолиними сім’ями.
– Це почалося двадцять п’ять років тому, – з посмішкою згадує Святослав Гомон. –  До сусіда в двір залетів рій. Той, злякавшись, що бджоли усіх покусають, потруїв бідолах. А я йому й скажи: «Хай би жили ті бджоли, покликав би мене, я б їх забрав, бо маю в сараї кілька порожніх батькових вуликів». Через якийсь час телефонує серед ночі: «Бігом приїжджай на “Азот”, там рій до цеху прибився!» Пам’ятаю, тоді налякали багатьох, бо бджіл ловили серед ночі в протигазах. І як почав займатись бджолами – то вже не зміг без них. Тоді й зіткнувся з проблемою: бджоляреві ніде було купити навіть вощини. Вирішив, що як буде можливість, відкрию магазин для пасічників. Тепер у «Пасіці» продаємо не тільки все, що дають нам бджоли, а й усе, що потрібно для їхнього утримання: вощину, добрі вулики, рамки, маски, димарі. Фахівці ж віддячують найкращим медом.
Виявляється, споживати мед – теж не така проста справа. Медову церемонію потрібно починати натщесерце. На кінчик ложечки набрати вподобаного меду й узяти його до рота. Насолоджуватися смаком потрібно якнайдовше, немов розсмоктуєте цукерку-льодяник – це й приємно, і корисно. Потім (через 20-30 хвилин) мед потрібно запити чаєм, краще квітковим. Можна додати мед у теплі або холодні напої – чай, молоко або сік. Про це нам теж докладно розповіли в магазині. Працівники «Пасіки» – люди небайдужі. От і турбуються, щоб їхній солодкий сонячний продукт приніс максимальну користь кожному.
Сергій СНІСАРЕНКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.