Василь ВЛАСЕНКО: «Сприяння розвитку підприємництва – шлях до добробуту мешканців міста»

Август 18 10:46 2011

Поліпшення умов для ведення бізнесу та сприяння розвитку регіональних бізнесових ініціатив постійно перебувають у центрі уваги міського депутата, директора Рівненської філії ПриватБанку, лідера фракції «Сильна Україна» в Рівнераді Василя Власенка.
Цим принципом свого керівника послуговується і очолюваний ним колектив ПриватБанку. Тут готові запро¬понувати свою підтримку в розв’язанні питань розвитку власної справи. Висококваліфікований персонал розуміє, наскільки важливою є підтримка підприємництва в місті, адже від успіхів кожного залежить загальний успіх – кількість сплачених податків, наповнення бюджету та можливість міської громади вирішувати нагальні потреби. Тут і охайні освітлені вулиці, відремонтовані шляхопроводи, забезпечена всім необхідним соці¬альна сфера Рівного.
– Працювати на благо міста – головне завдання, яке повинен вирішувати депутат, обраний громадою Рівного, – каже Василь Власенко. – Щоденно працюючи, виконуючи повсякденні завдання, ми не повинні забувати, що від нашого старання, нашої праці залежить життя людей та рідного міста. Нині очолювана мною банківська установа – Рівненська філія ПриватБанку – перша по залученню коштів населення на депозитні вклади. ПриватБанк – лідер із випуску та обслуговування пластикових карток. А кількість банкоматів, які розміщені в кожному куточку міста, годі перелічити. Та не лише кількісні показники характеризують роботу банку, а й якісні. ПриватБанк – це установа, яка має імідж впевненості та стабі¬льності. Банк, в якому вас радо зустрінуть, нададуть консультацію, запропонують вигідні умови співпраці. Банк, який дорожить власною репутацією, а також репутацією своїх клієнтів.
Завдання перед ПриватБанком, як джерелом фінансової стабільності, стоять вагомі. Необхідно в цей нелегкий період часу зберегти рівень розвитку i спільними зусиллями подолати усі економічні виклики, що стоять перед нами. Ми розраховуємо, що ПриватБанк і далі буде тим авангардом, форпостом у процесі позитивних зрушень, які чекають наше місто в бюджетній, фінансовій, бан¬ківській сферах.
Головне – банк, як фінансовий лідер, розпочав кредитування бізнесу. Тепер можливо встановити банковий кредитний ліміт до 50 тисяч гривень на розрахунковий рахунок клієнта – юридичної особи або приватного підприємця, а також відкрито програму мікрокредитування до 800 тисяч гривень. Відновлено програму встановлення короткострокових кредитних лімітів (овердрафтів) на поточні рахунки для VIP – корпоративних клієнтів – до 200 тисяч в іноземній валюті для покриття нагальних потреб при здійсненні міжнародних операцій.

Надія АНДРІЄВСЬКА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.