Від телефону – до інтернету

Август 18 11:27 2011

Державна компанія, монополіст на ринку стаціонарного телефонного зв’язку «Укртелеком» цього року перейшов у приватні руки. Нові власники – нові правила. Що зміниться для споживачів і як реформується сам «Укртелеком»? Про це наш кореспондент розмовляє з директором рівненської філії ПАТ «Укртелеком» Сергієм СТОЛЯРЧУКОМ.

– Сергію Миколайовичу, розкажіть, будь ласка, про ті зміни, що відбулися в рівненській філії з моменту зміни власника «Укртелекому»?

– Акції передали новому власникові 11 травня. Тож за три місяці ще нічого особливо не змінилося. Нині розробляється стратегія подальшого розвитку підприємства. Очікуємо, що у вересні матимемо повну інформацію про його долю. Уже знаємо, що буде реорганізація, будуть зміни в структурі. Зокрема, заплановано створити кілька міжрегіональних територіальних управлінь. Швидше за все, наша область
увійде до теруправління із центром у Львові. Реорганізація може початися з 1 січня 2012 року.

– Реорганізація означає скорочення персоналу?

– Не зовсім так. За умовами приватизації «Укртелекому» новий власник не може скорочувати працівників півроку після придбання. Не планується суттєвих скорочень і у зв’язку з реорганізацією. У Рівному буде центр продажу послуг і центр експлуатації. Можливо, окремих працівників буде переведено на неповний робочий день, буде передача окремих видів робіт у підряд, зменшення обсягів робіт, оптимізація.

– Як зміна власника і подальша реорганізація «Укртелекому» позначиться на споживачах послуг?

– Переконаний, що споживачі отримають лише додаткові вигоди від таких змін. Адже новий власник може модернізувати обладнання, розвиватиме ті послуги, які нині найбільш затребувані, пропонуватиме нові, підвищуватиме якість надання послуг.

– До речі, якою буде доля проводового радіо? Багато абонентів або відмовляються від нього, або вже давно відмовилися.

– Дійсно, така тенденція є. Нині у нас в області 47 тисяч абонентів проводового мовлення. Є постійне суттєве зменшення користувачів. Нових підключень, а отже, розвитку мережі немає. На сьогодні абонплата за радіо становить приблизно шість гривень, її планують збільшувати. Важко сказати, що буде далі. Можливо, проводове мовлення збережеться в райцентрах і селищах, де є якась забудова, але теж до певного часу. Адже нині існують багатохвильові приймачі, які «ловлять» різні діапазони.

– Не раз доводилося чути, що й від стаціонарних телефонів багато хто відмовляється. Чи це справді так? Чи не стане за кілька років домашній телефон такою ж рідкістю в наших оселях, як нині радіо-«брехунець»?

– Не думаю, що стаціонарні телефони зникнуть. Звісно ж, інтерес до них зменшується. За півроку ми відключили майже 2,6 тисячі абонентів, з різних причин: хтось помер чи виїхав, відмовився чи телефон зняли за несплату. До кінця року таких відключень може бути 5-6 тисяч. Загалом в області у нас більш як 200 тисяч абонентів, ще 20 тисяч номерів – вільних.

У багатьох випадках ста­ціонарні телефони значно зручніші, ніж мобільні. Останні теж мають свої недоліки, такі, скажімо, як опромінення. Мо­більний зв’язок в існуючому ви­гляді себе зживає. Тому-то оператори як стаціонарного, так і мобільного зв’язку намагаються надавати додаткові послуги.

Телефонія стає лише однією з послуг, які надає телекомуні­каційна компанія, і часто – не основною. Колись читав результати дослідження про те, що навіть у Нью-Йорку телефонна компанія без додаткових послуг збанкрутувала б.

Ми пропонуємо на стаціонарну телефонію послуги переадресації дзвінка, будильника тощо. Але основну увагу зосереджуємо на доступі до інтернету. На сьогодні маємо в області 25 тисяч абонентів, у Рівному – майже вісім тисяч. Займаємо трохи менш як половину цього ринку, але ж ми й пізніше почали надавати такі послуги. Сьогодні пропонуємо інтернет на непоганій швидкості і за прийнятною ціною. Із часом плануємо замінювати нашу мідно-проводову мережу на скловолоконну.

– Нещодавно було оголошено, що один із підрозділів «Укртелекому», який опікується мобільним зв’язком, – «Utel» – буде проданий. Чому прийнято таке рішення?

– Продаж планують розпочати у вересні, кажуть, є вже навіть зацікавлені компанії. Цей напрям діяльності вважають малоперспективним, адже немає необхідного ресурсу для розвитку власної мережі вишок, відсутня база абонентів.

– Розкажіть ще про інші новинки, які нині пропонуєте своїм абонентам.

– Намагаємося оперативно реагувати на потреби ринку. Користувачам інтернету пропонуємо в тестовому режимі переглядати інтерактивне телебачення. Щоправда, поки що цією послугою можуть скористатися лише ті споживачі, що живуть недалеко від АТС. Маємо гарні відгуки. На замовлення створюємо віртуальні мережі, які можуть об’єднати абонентів, котрі перебувають у різних частинах міста, області або й України. Пропонуємо хостинг сайтів на нашому сервері. Сподіваємося, що оновлення технологій і обладнання, сьогоднішні зміни і ті, які тільки плануються, послужать на користь кожному нашому споживачеві.

– Дякую за розмову.

Спілкувалася
Наталія НИРКОВА

write a comment

1 Comment

  1. Сентябрь 15, 16:11 #1 Internet

    А інтернет то у вас нікудишній… Гадаю, що вас дуже швидко витіснять з ринку конкурентні інтернет-провайдери…

    Reply to this comment

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.