Рівне готується до свята

Август 18 12:45 2011

У комунальників кипить робота з підготовки Рівного до Дня незалежності, Дня міста та роботи в осінньо-зимовий період. Як добрі господарі, вони хочуть зробити його чистим і привабливим не тільки для гостей, але й комфортним для рівнян.

Якими чудовими барвами квітів радують нас клумби в усіх куточках Рівного! Їхня осіння кольорова гама – неповторна, особливо в центрі. Гарно впорядкований сквер біля пам’ятника Марії Несвицькій, якій прийдуть у ці дні вклонитися нащадки. Комунальники ремонтують пішохідні плити покриття, фарбують смітнички на майдані та бульварі Незалежності, вирівняють плити на пам’ятнику Шевченка. За словами заступника начальника управління житлово-комунального господарства Володимира Лапюка, буде виготовлено ще 15 лавочок, комунальники косять газони. А на газони бульвару Незалежності підсипали землю й засіяли її травою. Уже виділені кошти на експертизу проекту облаштування Лебединки, після проведення тендера й там почнуть роботи.

Робітники тресту зеленого господарства під керівництвом майстра Андрія Гринька нині чистять труби, стіни, майданчик великого фонтану від бруду та сміття на бульварі Незалежності. Вони ретельно пофарбують усі труби й шість чаш для подачі води. Запрацює в святкові дні тут і малий фонтан. Диву даєшся, як мешканці міста зробили з майданчика недіючого фонтана своєрідний смітник. Тут повно пластикових пляшок, баночок, пакетів, паперу, різного непотребу, який вивозили трактором. Отак ми  бережемо добро і гроші громади, хоча всі люблять милуватися фонтанами.

Як розповів Володимир Лапюк, комунальники максимально використовують кожну погожу годину на інших роботах. Зокрема, міськШЕУ вже відремонтувало від запланованого понад 60 відсотків вулиць. Серед них Крейдяна, Вербова, Черняка, Жукова та інші. Шляховики ремонтують дворові території. Не впізнати після ремонту двір на вулиці Гагаріна, 77. Ще заплановано впорядкувати двори на Київській, 11, Макарова, 10, Короленка, 2-4, Бандери, 36.

Ремонтують дахи житловики, ведуть планові роботи тепловики, щоб добре увійти в зиму. А фахівці підприємства «Міськсвітло» роблять усе, щоб порадувати рівнян у вечірній час святкових днів хорошою ілюмінацією.

Валентина ПОГОНСЬКА

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.