Рішення Рівненської міської ради

Август 18 09:34 2011

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
(__ скликання)
РІШЕННЯ №____

Про затвердження Порядку проведення
конкурсу на право оренди майна,
що є власністю територіальної
громади м. Рівного

Керуючись п.7 ст.9 і п.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та з метою удосконалення і деталізації процедури проведення Рівненська міська рада ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди майна, що є власністю територіальної громади м.Рівного (додається).
2. Вважати таким, що втратив чинність, Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна, затверджений рішенням Рівненської міської ради від 7 червня 2007 року №772.
3. Надати повноваження щодо проведення конкурсів на право оренди майна, що є власністю територіальної громади м.Рівного, управлінню комунальною власністю міста виконавчого комітету Рівненської міської ради.
4. Це рішення підлягає опублікуванню в газеті Рівненської міської ради «Сім днів» і набуває чинності з моменту опублікування.
5. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, постійній комісії з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та соціального захисту населення, постійній комісії з питань науки, освіти, культури, духовного відродження, молоді, спорту, зв’язків з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації, постійній комісії з питань економічного розвитку, промисловості, інвестицій та підтримки підприємництва, постійній комісії з питань міського господарства, екології, транспорту і зв’язку, секретарю міської ради А. Грещуку та заступнику міського голови
С. Васильчуку, а організацію його виконання – начальнику управління комунальною власністю Н. Поліщук.

Секретар міської ради А.Грещук

Додаток до рішення Рівненської міської ради.

Аналіз регуляторного впливу.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.