Прокуратура взялася за газових боржників

Август 18 11:59 2011

Прокуратура Рівного перевіряє, наскільки вчасно підприємства теплового і житлово-комунального господарства, організації, установи та суб’єкти господарювання розраховуються за спожиті природний газ і тепло. Лише впродовж останнього тижня до боржників-суб’єктів господарювання пред’явлено 7 позовів про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію на загальну суму близько 320 тисяч гривень.

Головною причиною неповних розрахунків за використаний газ є значна заборгованість теплопостачальних підприємств, котра, в свою чергу, утворилася через борги, допущені споживачами, і недостатній рівень відшкодування собівартості послуг затвердженими тарифами.

Загальна ж заборгованість підприємств теплової енергетики Рівненщини перед ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ на 1 серпня становила майже 156 мільйонів гривень. Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.