Пенсіонер став заручником колись престижного житла у центрі міста

Август 18 10:08 2011

Вогкі стіни, облущена штукатурка у квартирі, будівельне рихтування і постійний шум за вікном. Саме в таких умовах мешкає нині інвалід першої групи, фронтовик, 93-річний рівнянин Іван Барабаш. Зі своїми бідами чоловік звернувся до газети.
Іван Акимович живе з дружиною в будинку № 260, що на вулиці Соборній. Оселився тут чоловік одразу після зведення будинку, ще у 1952 році. Колись престижне житло в центрі міста тепер стало не дуже зручним для життя.
За одним вікном у квартирі пенсіонера нині будівництво – зводять нові торгові площі. Інші вікна виходять на Соборну – просто на зупинку громадського транспорту «Ринок». Чоловік бідкається, що не має спокою ні вдень, ні вночі. Шум від будови не дає шансу на відпочинок. Іван Акимович непокоїться, що майбутня споруда закриє йому вікна і зробить кімнати темними.
Увечері ж центральною вулицею часто ходять нетверезі люди, які іноді навіть розпивають алкоголь у нього під вікном, не зважаючи на те, що в квартирі хтось живе.
Стіни в помешканні пенсіонера в кутках вогкі, з них осипається штукатурка. Чоловік нарікає: живе на першому поверсі, тож через вологу в підвалі і в квартирі відчувається сирість. Каже, колись звертався до комунальників, то воду з підвалу відкачували, але ситуація знову повторюється.
Посидіти увечері в дворі з сусідами не може. Адже в глибині двору хтось поставив столик і мангал, чи не щовечора тут збираються веселі компанії, розповідає пенсіонер. Що з усім тим робити чоловік не знає.
Ми спробували з’ясувати в комунальників, чи знають вони про проблему, описану вище. У ЖКП «Центральне» нам повідомили, що до них часто звертаються зі скаргами на підвищену вологість у підвалах. Після таких сигналів на місце одразу виїжджає майстер, у разі потреби воду з підвалу відкачують. Однак цього року ніхто з будинку № 260 з вулиці Соборної до них не звертався. Не було жодної скарги ні на стан підвалів, ні на будь-яку іншу проблему. В управлінні житлово-комунального господарства нам розповіли, що й вони не мають ніяких звернень від мешканців будинку, що на вул Соборній, 260, та запевнили, що у разі надходження скарги недоліки усунуть.
Сподіваємося, що публікація в газеті послужить сигналом для відповідних служб, і негатив від описаних вище недоліків буде зведений до мінімуму, а житло Івана Акимовича знову стане для нього комфортним і затишним.

Ксенія БОЙКО

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.