Новини спорту

Август 18 09:13 2011

Гонка не заладилася

У неділю відбувся черговий тур другої польської спідвейної ліги. На жаль, для рівненського «Каскада» він виявився невтішним. На виїзді в польському місті Ополє наша команда поступилася місцевому «Колєяжу» – 32:58. Рівнянам жодного разу не вдалося виграти у суперника. Весною «Каскад» поступився вдома (43:47). На жаль, на виїзді реваншу не відбулося.
Гонка не пішла у наших спортс¬менів з першого старту. Господарі досить упевнено набирали очки і збільшували відрив у рахунку. На жаль, того дня ні досвідчені гонщики, ні юніори «Каскада» не були схожі на себе. Із п’ятнадцяти заїздів лише один було виграно (4:2), завершальний, коли у гонці все вирішилося. Дев’ять із решти, чотирнадцяти стартів були на користь спідвеїстів «Колєяжа». Ще в п’яти було зафіксовано нічийний результат. У підсумку – чергова поразка (32:58).
У «Каскада» найрезультативнішим був Пьотр Свіст – 11 очок. Доробок решти гонщиків набагато скупіший: Станіслав Бужа – 7, Томаш Ремпала – 5, Кирило Цуканов і Денис Носов – по 4, Олександр Бородай – 1, Ярослав Полюхович – 0.
У господарів найбільше очок принесли Міхал Мітко і Рафал Флегер – по 14. Андрій Кобрин у трьох стартах здобув чотири пункти.
Результати решти гонок: «Любава Літек Островія» (Острув) – «Ванда Краков» – 62:28, «КСМ» (Кросно) – «Колєяж Равіч» – 38:52.
У турнірній таблиці лідирує «Полонія» (Піла) – 11 гонок, 22 очки. Рівненський «Каскад» посідає п’яте місце – 11 гонок, 10 очок. У неділю, 21 серпня, вдома наша команда прийматиме «Островію» з Острува. Наш суперник посідає друге місце в турнірній таблиці – 10 гонок, 17 пунктів. У гонці першого кола «Каскад» на виїзді зазнав поразки (28:62).

* * *
Росіянин Григорій Лагута (15 очок) впевнено переміг в особистому чемпіонаті Латвії. На другому місці Максим Богданов (12 пунктів). У змаганнях брали участь гонщики Латвії, Польщі, Росії, України та Фінляндії. Андрій Карпов посів четверте місце (10 очок), а Олександр Локтаєв дев’яте – 7 очок. Сашко був третій в особистому чемпіонаті Латвії серед юніорів, пропустивши Анджея Лебедева і Тімо Лахті.

Перевірка на готовність відбудеться у Львові

Триває передсезонна підготовка до чемпіонату України з футзалу у футболістів МФК «Кардинал-Рівне». Крім тренувань підопічні Сергія Піддубного проводять товариські поєдинки. Нещодавно наша команда взяла участь у турнірі в Луцьку, який впевнено виграла.
Звичайно, іншого від гравців не чекали, адже суперниками були нижчі за рангом команди – першо¬лігові «Шанс-АВТО» (Ковель), «Лемберг» (Львів) і аматорська команда «Збірна Луцька». У першому матчі МФК «Кардинал-Рівне» здолав опір «Лемберга» – 2:0. Двічі відзначився Олександр Бондар. У фінальному матчі рівняни розгромили «Шанс-Авто» – 8:2. У рівнян забивали: Мар’ян Маринюк – 4, Сергій Піддубний, Дмитро Ситник, Віталій Танський і Михайло Волянюк.
Наступним етапом буде участь у представницькому другому міжнародному турнірі «Кубок Львівщини-2011», присвяченому 20-річчю незалежності України та 10-річчю створення СК «Енергія». Крім рівнян у змаганнях візьмуть участь: МФК «ЦСКА» (Росія), МФК «Газпром-Югра» (Росія), «Іберія Стар» (Грузія), «Рекорд» (Польща), «ЛТК» (Україна), «Енергія» (Україна), «Гіті Пасанд» (Іран). Жеребкування визначило суперників МФК «Кардинал-Рівне» у групі Б – «Іберія Стар» (зустрічаються 17 серпня), «Газпром-Югра» (19 серпня) і «Рекорд» (18 серпня). Фінальні матчі відбудуться 20 серпня.

Не старіють ветерани

У суботу на центральному стадіоні обласного центру відбувся Кубок Рівного-2011 до Дня незалежності з футболу серед ветеранів. За відсутності поляків, які підтвердили свою участь у турнірі, але не приїхали, боротьбу за почесний приз повели три команди: рівненський «Авангард-ПАС», кузнецовський «Ізотоп» і сарненський «Маяк».
Перемігши обох своїх суперників, перше місце виборов «Авангард-ПАС». Рівняни здолали кузнецовців (3:1) і сарненців (2:0). У боротьбі за друге місце «Ізотоп» розгромив «Маяк» (4:0). Таким чином переможцем сьомих змагань стали рівненські ветерани. На другому місці – кузнецовські футболісти, і замкнули трійку сарненці.
Організатори турніру відзначили кращих по амплуа. Кращим воротарем став Володимир Дейнека («Ізотоп»), кращим захисником – Володимир Новак («Авангард-ПАС»), кращим півзахисником – Костянтин Ткаченко («Маяк») і кращим нападником – Сергій Гвоздь («Авангард-ПАС»).
Після нагородження учасників об’єднала вечеря, де ветерани згадали молодість. Змагання відбулися за підтримки Горислава Літвінчука, Ігоря Студеного, Василя Ползунова та організаційного комітету.

Коротко

• Стали відомі терміни і місця проведення першого етапу Кубка України з волейболу серед команд вищої ліги і суперліги. На першому етапі команди розбиті на чотири групи по чотири колективи. В наступний етап виходять по дві кращі з кожної групи. Рівненська «Регіна-МЕГУ» боротиметься в групі «А-4» в Луцьку 12-14 вересня. Суперницями підопічних Валерія Слєпцова будуть «Континіум-Волинь-Університет» (Луцьк), «Галичанка-ТНЕУ» (Тернопіль) і «Волинь-ОДЮСШ» (Луцьк).
  • У рамках підготовки до Євробаскету, який стартує 31 серпня, збірна України з баскетболу взяла участь у представницькому спаринг-турнірі. В Ізмірі суперниками команди Фрателло були Туреччина («срібло» ЧЄ-2001), Сербія («срібло» ЧЄ-2009, півфінал ЧС-2010) і Німеччина («срібло» ЧЄ-2005, «бронза» ЧС-2002). На жаль, в Ізмірі Фрателло практично не використовував одного з основних виконавців – Сергія Ліщука, який усе ще відновлюється після травми. У стартовій грі проти турків форвард «Валенсії» все ж з’явився на майданчику, зробив п’ять підбирань, але потім Фрателло зволів повернути його на лавку і більше не використав. Вихованець рівненського баскетболу працював за індивідуальною програмою, багато часу проводив у басейні.
  • Відбулося жеребкування чемпіонату України з футзалу, який стартує 3 вересня. За нагороди боротимуться вісім команд. У першому турі МФК «Кардинал-Рівне» вдома прийматиме львівську «Енергію». Повний календар буде сформований до 22 серпня.
  • Із нагородами повернулися вихованки Рівненської ДЮСШ-1 з Кіровограда, де відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики. Рівнянки Олена Васильєва та Євгенія Черній здобули срібні медалі. Перша – у багатоборстві, друга – на колоді. Тренують гімнасток Олена Коротєєва та Оксана Довмат. За підсумками змагань Васильєва увійшла до молодіжної збірної України, що поїде на чемпіонат Європи. Щодо Черній, то вона у складі головної збірної країни готується до чемпіонату світу, який відбудеться у жовтні в Японії.
  • Рівненська дзюдоїстка Анастасія Турчин була третьою на чемпіонаті світу з боротьби дзюдо серед кадетів, що завершився в Києві. У ваговій категорії понад 70 кг вихованка клубу «Олімпійські надії» здобула три перемоги. Єдиної поразки вона зазнала у півфіналі від японки, яка в підсумку стала чемпіонкою.
  • У Харкові на першому етапі Кубка світу з авіамодельного спорту (вільнолітаючі моделі) рівнянин Олександр Пономарьов став переможцем. Тренує спортсмена Володимир Гупаленко.
  • Україна вже здобула вісім путівок у змаганнях зі стрільби на Олімпіаду-2012. Приємно, що після чемпіонату Європи, який завершився у Белграді, в числі тих, хто отримав перепустки, є рівнянин Олег Омельчук.
  • На Білому озері (Володимирецький район) 19-20 серпня відбудеться чемпіонат Рівненської області з пляжного футболу. У турнірі візьмуть участь шість команд: із Кузнецовська, Рокитного, Володимирця, Березного, Радивилова і Рівного.
  • У суботу стартує друге коло першості області з футболу в другій лізі. У турнірній таблиці лідирує рівненський «Водник» – 23 очки. На другому місці здолбунівська «Волинь» (21) і на третьому рівненський «Авангард-2010» (18).