Депозитні ставки в КС «Рівненщина» стабільно високі

Август 18 10:16 2011

У засобах масової інформації знову з’явилась інформація про те, що українські банки знижують ставки за депозитами. При цьому відсоток за кредитуванням практично не зменшується, а інфляція далі з’їдає накопичення українців. Неспокійні новини з Америки та деяких країн Євросоюзу не додають упевненості тим людям, які зберігають свої заощадження в доларах чи євро. За таких обставин лишається зовсім небагато варіантів якось зберегти і примножити свої заощадження. Один із них – депозит у перевірених кредитних спілках. Серед них найбільша в нашій області кредитна спілка «Рівненщина».
– Ситуація зі світовими фінансами справді досить нестабільна. Тож у таких умовах більшість фінансових установ намагаються зекономити, перекладають свої ризики на клієнтів, знижують ставки по депозитах тощо, – розповідає голова правління кредитної спілки «Рівненщина» Микола КОТНЮК. – Ми ж вирішили не знижувати ставки за вкладами, які у нас стабільно високі кілька останніх років. Можливо, матимемо трішки більші витрати, але й більше отримають члени нашої спілки, а це запорука нашої успішної діяльності в майбутньому. Нині пропонуємо своїм вкладникам депозитні програми під 20-25% річних, і вони лишаються задоволені. Вперше після кризи депозитний портфель стабільно зростає
– Ви знижуєте ставки за діючими депозитними договорами?
– Ні, за 6 років діяльності КС «Рівненщина» такого ми не робили. Хоча сьогодні наші ставки вищі, ніж у більшості фінансових установ, але знижувати їх не плануємо. Нам вдається досить ефективно використовувати ці кошти, кредитуючи енергозбереження, ремонти квартир, оплату навчання, організацію весіль тощо. Це дає позитивний ефект не тільки нашим вкладникам, а й економіці регіону. Тож звертаюся до мешканців Рівненщини: якщо ви маєте певні збереження, не варто тримати їх під подушкою, це небезпечно і не приносить вам жодної вигоди. Навпаки, інфляція з’їдає ваші збереження без упину. Краще дозвольте цим грошам працювати на вас. Один із способів, як це можна зробити – депозит у КС «Рівненщина». Наші проценти не тільки перекривають рівень інфляції, а ще й дозволяють трішки заробити. Тим паче що нині триває акція: якщо ви розмістите у нас на депозиті кошти, то станете власником заохочувального подарунка і матимете шанс отримати один із цікавих призів.

Розмову вів Іван ДЕМИДЕНКО

Довідка

Кредитна спілка «Рівненщина» зареєстрована у 2005 році, дійсний член Асоціації кредитних спілок, співпрацює з ОКС «Програма захисту вкладів». На 1 січня 2011року кредитний портфель становив 3,8 млн грн, депозитний – 2,8 млн грн, власний капітал – 0,6 млн грн, кількість членів спілки – 1773.
Адреса: м. Рівне, вул. Кн. Ольги, 9, тел. 62-33-96, 26-46-35.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.