Рівняни відпочивають в Україні

Август 18 12:20 2011

Поїхати на відпочинок цього року пощастило не всім. Пересічні рівняни бідкаються: коштів на відпустки бракує, майже все зароблене витрачається на повсякденні потреби. Ті ж, хто все-таки знайшов кошти на відпочинок, обирають його в Україні.

За даними управління культури і туризму облдержадміністрації, торік клієнтами туристичних фірм стало 30 939 мешканців області. Переважна більшість із них обирала відпочинок на території України – 24924, за кордоном побувало лише 4899 громадян.

– За приблизно таких же витрат рівень сервісу за кордоном кращий, – коментує ситуацію директор туристичної агенції «Наутілус» Вікторія Крилова. – Тобто вартість поїздки не відрізняється, а от якість відпочинку – так.

Попри це рівняни все ж таки надають перевагу відпочинку на батьківщині. Щоб заощадити кошти, самі беруться органі­зовувати свою відпустку. Недаремно представники туристичних фірм говорять про зниження попиту на їхні послуги.

– Порівняно з 2010 роком потік клієнтів зменшився, – коментує директор туристичної агенції «Крила» Ірина Пацкова. – Через природні катаклізми і політичні перипетії, які все частіше стаються в країнах світу, українці обирають для відпочинку рідну батьківщину. Здебільшого купують путівки в Трускавець, Карпати, в санаторії і пансіонати на березі Чорного моря. У переліку місць для відпочинку за кордоном пальму першості тримає Туреччина. У зв’язку з полегшенням умов оформлення документів і зниженням цін побільшало замовлень на поїздки до Іспанії. Чимало рівнян їде й до Болгарії. Втрачає популярність відпочинок у Єгипті – задоволення дороге, а рівень сервісу знизився.

Ірина НАУМЕЦЬ

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.