Євтушенко Святослав Ігорович

Август 16 11:54 2011

Євтушенко Святослав Ігорович – директор ТзОВ «Санком-Рівне».

Народився 9 лютого 1979 року в м. Рівне. Одружений, виховує двох синів і доньку.

Освіта вища, у 2002 році закінчив факультет міського будівництва та господарства Української державної академії водного господарства, здобув кваліфікацію інженера-будівельника.

З 2002 року працював у ТзОВ «Вік-Експо» спочатку інженером-будівельником, а потім – майстром, виконробом, начальником будівельної дільниці та начальником будівельного відділу. Заступник директора будівельної фірми ТзОВ «БМК» (2005– 2010 рр.). З 2011 року – директор ТзОВ «Санком-Рівне».

Один із ініціаторів проекту створення унікального екологічного поселення в с. Радиславка Рівненського району, що є неодноразовим переможцем міжнародних конкурсів і розпорядником грандів, направлених на підтримку та розвиток екологічного будівництва в Україні.

Депутат Рівненської міської ради VI скликання з листопада 2010 року. Голова постійної комісії Рівнеради з питань транспорту та зв’язку. Член громадської ради при Рівненському міськвиконкомі.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.