Позачергова сесія облради не відбулася

Август 16 15:41 2011

Менше третини депутатів обласної ради зібралося сьогодні, 16 серпня, на позачергову сесію. На неї планували винести єдине питання — про звернення олбласної ради до Президента України Януковича В.Ф., генерального прокурора України Пшонки В.П. щодо політичних репресій в Україні.
Перед початком сесії біля будівлі обласної ради зібрався невеликий пікет – кілька десятків людей із партійними прапорами «Батьківщини», «Свободи», УНП та «Фронту Змін». Гасел і плакатів із закликами пікетники не мали
Станом на 14 годину, коли мала розпочатися сесія, в залі було 25 депутатів разом із головуючим – першим заступником голови обласної ради Михайлом Кривком. На сесію прийшли представники тих політичних сил, на чию вимогу вона й була скликана: БЮТ, «Свобода», «Фронт Змін». Не було у залі представників найчисельнішої фракції Партії регіонів, а також Литвинівців, представників «Нашої України» і «Всеукраїнського патріотичного союзу». Тож ні розпочати сесію, ні розглянути порядок денний депутати не змогли.
Михайло Кривко заявив, що апарат ради спрацював добре, усіх депутатів особисто попередили про позачергову сесію, а чому вони не прийшли пояснити важко. Натомість розповів, що голова ради Юрій Кічатий у відрядженні – в Полтаві, там має відбутися координаційна рада за участю глави парламенту Володимира Литвина. А голова Рівненської ОДА Василь Берташ вирушив до столиці, щоб завтра взяти участь у засіданні Кабміну.
Нагадаємо, 12 серпня через відсутність кворуму не відбулася позачергова сесія Рівненської міської ради. На ній мали затвердити звернення до рівнян з приводу політичних переслідувань в Україні.
Того ж дня на майдані Незалежності в Рівному розгорнули невелике наметове містечко в рамках всеукраїнської акції спротиву диктатурі.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.