Грицак Віталій Миколайович

Август 16 14:25 2011

Грицак Віталій Миколайович – генерал-майор, колишній начальник Департаменту держслужби охорони при МВС України.

Народився 11 липня 1964 року в с. Гориньград ІІ Рівненського району Рівненської області.

Батько – Грицак Микола Іванович, мати – Грицак Ганна Федосіївна. Дружина – Грицак Лариса Петрівна. Має двох синів – Андрія та Юрія.

У 1983 році закінчив Рівненське технічне училище № 1, здобувши кваліфікацію наладчика автоматних ліній та спеціального обладнання.

Після закінчення навчання  був призваний до лав Збройних сил СРСР. Служба проходила у Республіці Афганістан (1983–1985 рр.).

Закінчив Український інститут інженерів водного господарства в м. Рівне, за фахом – інженер-гідротехнік (1992 р.), Харківський університет внутрішніх справ за спеціальністю «правознавство», здобув кваліфікацію «юрист» (2005 р.).

З 1987 до 1993 року працював на Рівненському радіотехнічному заводі робітником-інженером. Упродовж 1993 року і до 1998-го перебував на посадах  командира взводу, старшого інспектора, заступника начальника ВДСО при Рівненському МУ УМВС. У 1998 році переведений для подальшого проходження служби в Рівненській області, де працював на посадах старшого оперуповноваженого, начальника відділу та першого заступника начальника податкової міліції області.

У 2003 році для подальшого проходження служби переведений в УМВС у Волинській області, де до березня 2005 року працював на посаді першого заступника начальника УМВС – начальник УБОЗ.

З вересня 2006 року по січень 2007 року обіймав посаду першого заступника начальника Департаменту державної служби охорони при МВС України. Начальник УМВС у Хмельницькій області (2007–2008 рр.). Начальник Департаменту державної служби охорони при МВС України (2008–2010 рр.). З березня 2010 року – пенсіонер.

Нагороджений Почесною грамотою ВР СРСР (1987 р.), медалями «Георгій Жуков», «Захиснику Вітчизни», «За бездоганну службу» II ступеня, «70 років Збройним Силам СРСР». Крім того, у послужному списку генерал-майора міліції Віталія Грицака низка відомих нагород МВС і ДПА України.

Член Партії регіонів. Депутат обласної ради VI скликання.

Життєвим кредо обрав вислів: «Стався до людей так, як хотів би, щоб ставилися до тебе» та «Професійність – понад усе».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.