Головайчук Петро Миколайович

Август 16 14:44 2011

Головайчук Петро Миколайович – підприємець.

Народився 6 липня 1959 р.

Дружина – Головайчук Зінаїда Костянтинівна, економіст. Має сина Миколу і дочку Тетяну.

Освіта вища. Закінчив Дубенське культосвітне училище (1979 р.), згодом навчався у Рівненському інституті культури за спеціальністю «керівник гуртків і хорових колективів» (1982–1987 рр.), поєднуючи навчання з трудовою діяльністю за фахом. Працював директором будинку культури с. Волкошів (1979–1985 рр.), завідуючим дитячим сектором, директором підліткового клубу профспілки радгоспу ім. XXV з’їзду КПРС (1985–1988 рр.).

З 1999 року займається підприємницькою діяльністю. Створив і очолив торгівельно-побутовий комплекс у с. Тучин, до складу якого входять перукарня «Тетяна», магазини «Все для столу», «Все для дому», кафе «Яворина». Також відкрив заклади торгівлі та побутового обслуговування в селах Малинівка, Садове. Захоплюється музикою.

«Кращий роботодавець року в Рівненській області» (2003 р.), нагороджений Почесною грамотою Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємницької діяльності (2005 р.).

Обраний депутатом Рівненської обласної ради VI скликання.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.