Гладков Валерій Іванович

Август 16 15:05 2011

Гладков Валерій Іванович – директор Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.

Народився 15 травня 1952 р. у м. Рівне в сім’ї службовців. Батько – Гладков Іван Тимофійович, мати – Кцоєва (Ясинська) Софія Романівна. Дружина – Гладкова Лариса Іванівна. Має двох синів – Олексія та Андрія. Трудову діяльність розпочав одразу після закінчення середньої школи в 1969 р. учнем токаря на Рівненському заводі високовольтної апаратури. Відслуживши строкову службу в РА від курсанта до старшини роти (1970–1972 рр.), повернувся на завод (1969–1978 рр.). У 1978 р. перейшов на Рівненський завод торговельного обладнання, де працював токарем інструментальної дільниці, а згодом – старшим майстром механічного цеху (1978–1985 рр.). Весь час активно займався спортом, був кандидатом у майстри спорту та спортсменом-розрядником у багатьох видах спорту. Закінчив Львівський державний інститут фізичної культури (1981–1986 рр.). У 1985–1987 рр. працював старшим спортінструктором комітету фізичної культури та спорту Рівненського міськвиконкому, спортінструктором Рівненської швейної фабрики (1987–1995 рр.), головним спеціалістом відділу спорту управління фізичної культури та спорту Рівненської обласної державної адміністрації (1995–1998 рр.), виконавчим директором Рівненської обласної федерації футболу (1998–2003 рр.). Із 2004 р. – директор Рівненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та голова Рівненської міської федерації футболу на громадських засадах. Проявив себе як спортивний організатор різних змагань та фізкультурно-оздоровчих закладів, у свій час створив і тренував футбольні команди «Апарат» РЗВА, «Темп» РЗТО, «Швейник» Рівненської швейної фабрики. До речі, останній у 1995 р. дійшов до чвертьфіналу Кубка України з міні-футболу серед команд вищої ліги. Військове звання – старший лейтенант. Вільно володіє російською та польською мовами, англійською – зі словником. Захоплюється музикою, автотуризмом, риболовлею, читає фантастику. Девіз життя: «Фізична культура – це здоров’я».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.