Вознюк Юрій Володимирович

Август 16 15:32 2011

Вознюк Юрій Володимирович – фінансовий директор ТзОВ фірми «Екорембуд ЛТД».

Народився 31 січня 1980 року в м. Луцьк Волинської області. Разом із дружиною Аллою В’ячеславівною виховує  трьох дітей – Влада, Майю та Андрія.

Батько – Вознюк Володимир Олександрович. Мати – Вознюк Антоніна Леонідівна.

Освіта вища, у 2002 році закінчив факультет економіки Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука (м. Рівне), спеціальність – «фінанси». Пише дисертацію на тему «Фінансування інвестиційної діяльності підприємств нафто-газової промисловості». Аспірант Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

З 2002 року працює на ТзОВ фірмі «Екорембуд ЛТД», у 2005 році призначений на посаду фінансового директора зазначеного підприємства.

Голова Рівненської міської організації політичної партії «Фронт змін». Депутат Рівненської міської ради VI скликання. Голова постійної комісії з питань економіки, підприємництва, промисловості та залучення інвестицій у Рівнераді.

У 2011 році заснував, а згодом став заступником голови громадської організації «Зміни Майбутнє».

Захоплення – риболовля та мисливство. Девіз життя: «Всі біди послані нам для того, щоб, шукаючи вихід з них, ми почали свій духовний розвиток і щось змінили в собі на краще; а всі радості послані нам для того, щоб показати, яке прекрасне життя, коли ми на правильному шляху».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.