Рівненські митники порушили кримінальну справу за фактом ввезення «турецьких овочів і фруктів»

Август 15 09:59 2011

Митницею порушено кримінальну справу (ч.1 ст.201 КК України) за фактом переміщення через митний кордон України овочів і фруктів загальною митною вартістю майже 2,3 млн. грн. із приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу України документів, що містять неправдиві відомомсті про вартість товарів.
У 2008-2009 роках одне з підприємств ввозило на митну територію України овочі та фрукти на підставі контракту, укладеного з турецькою фірмою.
Для перевірки законності ввезення на митну територію України свіжих овочів і фруктів, було скеровано запит до Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції Держмитслужби України.
За інформацією, отриманою від митних органів Турецької республіки та надісланих копій документів, встановлено, що фактична вартість ввезених підприємством товарів суттєво вища, ніж заявлено у поданих до митного оформлення документах.
Відповідно до інвойсів, наданих згаданим українським підприємством, вартість товарів становила – 144 748,90 доларів США.
Фактична ж вартість товарів, які постачала турецька фірма на адресу підприємства становила 243 159,30 доларів США.
В результаті подання до митного оформлення документів, що містять неправдиві відомості щодо вартості товарів, відбулося заниження митної вартості товарів та спричинено недоплату податків і зборів на загальну суму 193 284 грн.
Про це повідомили з прес-служби Рівненської митниці.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.