Лемець Галина Василівна

Август 13 11:59 2011

Лемець Галина Василівна – голова правління Міжнародного благодійного фонду «Українська родина».

Член Всеукраїнського товариства «Просвіта». Лідер громадської організації «Центр ділового і культурного співробітництва «Країна-Україна», громадської організації «Українсько-Австралійський дім», директор ТзОВ Торговий дім «Українсько-Австралійський «УЛУРУ».

У 2007 р. Галина Василівна започаткувала проект «Український Бурштиновий Світ», що має мету представити український бурштин Україні та світу, сприяти формуванню позитивного міжнародного іміджу України як країни, що високо цінує свої природні скарби, пишається талановитими митцями, дбайливо ставиться до спадщини і надбань попередніх поколінь і турбується про духовний розвиток свого народу в майбутньому. В рамках проекту проводяться щорічні міжнародні науково-практичні конференції «Український Бурштиновий Світ». В національному заповіднику «Софія Київська» створено експозиції «Музей Бурштину» і «Галерея Ангелів». Організовано такі меценатські проекти, як дитячий «Казковий бал» до дня Святого Миколая та відтворення постаті Архангела Михаїла і воздвиження на шпиль Південної Вежі Національного заповідника «Софія Київська» (2007 р.). Також Галина Василівна опікувалася проектом надбрамної церкви Кобзаря біля Чернечої гори у Каневі.

Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня (2010 р.) і орденом св. великомучениці Варвари (2010 р.).

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.