Лампека (Альонова) Світлана Василівна

Август 13 12:26 2011

Лампека (Альонова) Світлана Василівна народилася 18 серпня 1957 року. Дитинство пройшло у селі Малі Сади на Дубенщині у сім’ї службовця.

Закінчивши Дубенське педагогічне училище, розпочала свій трудовий шлях у школах рідного району (селах Панталія, Придорожне, Великі Сади, Молодаво). Перевід до школи села Івання став знаковим – там Світлана Василівна знайшла свою долю. З 1977 до 2002 рр. мешкала у селі Івання, де не тільки навчала сільських дітей, а й обиралася територіальною громадою секретарем та головою сільської ради. Одночасно будувала власний дім, виховувала двійко дітей, доглядала престарілих батьків чоловіка. Але у 2004 році стала вдовою…

Дипломований педагог, випускник Київського державного педагогічного інституту ім. Горького, С.В. Лампека має 33 роки педагогічного стажу.  Набувши досвіду у сфері управління та в громадській роботі, майже 13 років віддала державній службі. Пройшла шлях від секретаря виконкому ради, голови сільської ради до начальника районного відділу освіти на Дубенщині. З 2002 до 2006 року Світлана Василівна – депутат Дубенської районної ради.

Закінчивши Національну академію державного управління при Президентові України у м. Києві, здобувши диплом магістра державного управління, пройшла шлях від головного консультанта Адміністрації Президента України до заступника голови Київської районної державної адміністрації. Член Вченої ради Національної академії державного управління при Президентові України (м. Київ, 2003–2004 рр.).

Протягом останніх років працювала у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій та Міністерстві освіти і науки України на посадах начальника відділу з питань правової роботи й охорони праці  та заступника голови правління Директорату програм розвитку освіти.

З 2005 до 2006 рр. – заступник голови правління Міжнародного громадського об’єднання «Рівненське земляцтво». Член Ради МГО «Рівненське земляцтво» з 2010 року.

У С.В. Лампеки дружна родина: заміжня донька, яка подарувала двійко онуків, та одружений син, у сім’ї якого теж підростає її онук.

Багато вільного часу Світлана Василівна проводить у рідному селі Малі Сади, де проживають її старенькі батьки – ветерани праці Альонови – Василь Лук’янович і Тетяна Петрівна. Від них навчилася шанувати людей, берегти родину, любити свій рідний край.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.