Котельник Андрій Миколайович

Август 13 14:18 2011

Котельник Андрій Миколайович – український боксер.

Народився 29 грудня 1977 року в м. Львів. Разом із дружиною Тетяною виховує дочку Вікторію.

Освіта вища, закінчив  Львівський державний університет фізичної культури за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт» (2007 р.), аспірант заочної форми навчання Львівського державного університету фізичної культури (2009 р.).

Заслужений майстер спорту України з боксу, п’ятиразовий чемпіон України, чемпіон Європи серед юніорів 1995 року, чемпіон Кубку Європи 1999 року, срібний призер XXVII Олімпійських ігор в Сіднеї (2000 р.), триразовий чемпіон світу серед боксерів-професіоналів за версією WBA. У 2000 та 2008 роках нагороджений орденом «За заслуги перед Батьківщиною» III та ІІ ступеня, в 2000 році у  номінації «Кращий спортсмен» визнаний переможцем — «Галицький лицар», номінант премії «Львів’янин року» 2008 року, в 2010 році нагороджений відзнакою «Золотий лев».

З серпня 2004 року – президент і співзасновник Благодійного фонду Андрія Котельника, що активно допомагає перспективним боксерам та іншим талановитим юним спортсменам; співзасновник промоутерської компанії «АК1», яка у вересні 2008 року організувала перший в історії України поєдинок за титул чемпіона світу з боксу серед боксерів-професіоналів за однією з престижних версій – WBA. Радник голови Львівської обласної ради і міського голови Львова  з питань спорту.

Депутат Рівненської обласної ради VI скликання.

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.