Рівненська митниця стала переможцем всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація»

Август 12 10:41 2011

Приємна мить одержання нагороди.

Її відзначили за впровадження сучасних форм і методів роботи з населенням, поширення досвіду з питань якості державних послуг, своєчасності їх надання та підвищення престижу державної служби. Колектив нагороджений почесною грамотою голови Рівненської облдержадміністрації.

Конкурс «Приязна адміністрація» відбувся вже втретє. Його особливістю є те, що переможців визначають не експерти, а безпосередні споживачі послуг, які надають державні установи. Громадяни заповнюють спеціальні анкети. Оцінюють насамперед якість отриманих послуг, ставлення тих чи інших працівників державних органів, з якими доводилося контактувати при вирішенні проблемних питань. Крім того, учасники анкетування висловлюють свої пропозиції для покращення роботи державних структур. Тож результати конкурсу демонструють об’єктивну картину та називають справжніх лідерів у своїх сферах.
– Ми пишаємося відзнакою, – прокоментував отримання нагороди начальник Рівненської митниці Роман Микитюк. – Наша митниця послідовно впроваджує європейські стандарти роботи. І перемога в конкурсі «Приязна адміністрація» засвідчує, що споживачі наших послуг задоволені тим, як ми працюємо. Звісно ж, таке визнання – результат багаторічної праці кожного митника і тих змін у роботі, які впроваджували попередні керівники: Степан Яблонський, Сергій Ярмольський, Олександр Похилько. Нагорода зобов’язує нас утримувати високу планку та підніматися ще вище.
У приміщенні Рівненської митниці встановлені інформаційні стенди з відомостями про стандарти надання послуг, зразками заяв і документів. На офіційному веб-сайті в мережі інтернет можна ознайомитися з останніми новинами установи, знайти нормативні документи та іншу інформацію, необхідну суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, графіки прийому громадян керівниками митниці, контакти тощо. Крім того, всі охочі можуть оцінити роботу митників, заповнивши відповідну анкету і залишивши її у скриньці, що у вестибюлі обласного управління.
Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.