Позачергова сесія Рівнеради не відбулася

Август 12 15:58 2011

Через відсутність кворуму не відбулася сьогодні 12 серпня чергова сесія Рівненської міської ради. У залі зібралося лише 26 депутатів із 54 обраних до ради.
Нагадаємо, позачергову сесію ініціювали вчора представники кількох фракцій міської ради. «За» скликання сесії було зібрано підписи 19 депутатів із фракцій ВО «Батьківщина» і ВО «Свобода». Єдиним питанням, що виносилося на засідання стало звернення депутатського корпусу до рівнян з приводу політичних переслідувань в Україні.
Сьогодні станом на 14 годину(коли мала розпочатися сесія) в залі зібралося лише 24 депутати і секретар Рівнеради Андрій Грещук. Міського голови Володимира Хомка не було у залі адже він уже другий тиждень перебуває у відпустці. Були представники «Батьківщини», «Свободи», «Фронту Змін», «Всеукраїнського патріотичного союзу», Партії регіонів. За 10 хвилин до присутніх приєднався представник «Єдиного центру». Аби сесія була правомочною потрібна була присутність 28 депутатів.
Дзвінки присутніх до колег із проханнями прийти виявилися безрезультатаними. Зрештою прочекавши більше 30 хвилин секретар Рівнеради Андрій Грещук оголосив, що сесію неможливо провести через відсутність кворуму адже багато хто з депутатів — у відпустках. Тож депутати поставили свої підписи під зверненням до рівнян та розійшлися. Вирішили також, що саме з розгляду цього звернення розпочнеться чергова сесія Рівнеради 18 серпня.
До речі, 16 серпня о 14 годині має відбутися позачергова сесія Рівненської обласної ради, присвячена цьому ж питанню.
Сьогодні на майдані Незалежності розгорнули наметове містечко на знак протесту проти політичних переслідувань.

Наталія НИРКОВА

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.