Пасічник-Джонсон Наталія Ігорівна

Август 12 15:46 2011

Пасічник-Джонсон Наталія Ігорівна – концертуюча піаністка, викладач гри на фортепіано в Стокгольмській королівській музичній академії.

Народилася 13 лютого 1971 р. у м. Рівне.

Батько – Пасічник Ігор Демидович. Мати – Пасічник Ядвіга Августівна. Чоловік – Джонсон Фрідріх-Ульф, професор психології університету м. Упсала (Швеція). Має дочку Ніколіну-Ловізу (1996 р. н.). Закінчила спеціалізовану музичну школу ім. С. Крушельницької (м. Львів, 1989 р.) за класом фортепіано, Львівську консерваторію ім. Лисенка (1994 р.), Музичну академію ім. Ф. Шопена у Варшаві (1996 р.), Королівську музичну академію в Стокгольмі (1999 р.). Брала участь у багатьох конкурсах та фестивалях в Європі і США, була нагороджена кількома престижними стипендіями. У 1999 р. здійснила концертне турне Сполученими Штатами Америки, виступала як солістка в країнах Європи, зокрема грала в «Berward Hall» у Стокгольмі разом із симфонічним оркестром шведського радіо. У творчому доробку – численні записи на радіо, телебаченні, сольні CD із творами Мендельсона, Моцарта, Дворака та компакт-диск української музики «Думки» (Париж, 2000 р.), записаний разом із сестрою Ольгою. Активний член Української громади в Швеції. З її ініціативи була створена суботня школа для українських дітей у м. Стокгольм. Лауреат П’ятого Скандинавського конкурсу піаністів у м. Ніборг (Данія, 1998 р.), Всесвітнього конкурсу піаністів у м. Цінцінаті (США, 1999 р.), власниця найпрестижнішої шведської нагороди – «Andres Walls Stiftels» (2000 р.) та спеціальної нагороди на конкурсі піаністів у Мілані (Італія, 2001 р.). Викладач Королівської музичної академії в Стокгольмі. Виступала як солістка з багатьма оркестрами Європи, брала участь у міжнародних європейських фестивалях. Неодноразово виступала як піаністка-камералістка в Бельгії, Іспанії, Польщі, скандинавських країнах. Разом із сестрою, співачкою Ольгою Пасічник, брала участь в гастрольному турне країнами Західної Європи, присвяченому 200-річчю Фредеріка Шопена (2010р.) Вільно володіє англійською, шведською, польською та російською мовами. Її хобі – її професія.

Девіз життя: «Щастя досягається працею».

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.