Олександр БАБАТ: «Виборцям потрібні не гарні слова, а реальні справи»

Август 12 11:32 2011

Ім’я Олександра Бабата в Рівному – відоме. Його знають завдяки низці бізнесових і будівельних проектів. А торік він став депутатом міської ради від фракції «Батьківщина», перемігши в мажоритарному окрузі досить сильних конкурентів. Депутатська робота вимагає чимало зусиль і часу. Про те, над чим доводиться працювати і з якими питаннями найчастіше звертаються виборці, розмовляємо з Олександром БАБАТОМ.

– Пане Олександре, ви стали успішним підприємцем у досить молодому віці. Чому вирішили також спробувати свої сили в міській раді?
– Перед виборами мав певні амбіції, хотів перевірити себе в новій сфері. Вірив, що справлюся. Однак лише ставши депутатом зрозумів, наскільки кропіткою та важливою є ця робота. Те, що ви бачите в сесійній залі – це лише вершечок айсберга. Бо депутатові міської ради доводиться немало працювати над вирішенням загальноміських проблем, постійно допомагати виборцям.
– Знаю, що до вас, як до депутата, звертається дуже багато рівнян. З якими проблемами найчастіше?
– Зрозуміло, що більшість проблем рівняни намагаються вирішувати самотужки. Але коли вже вичерпуються всі надії та сподівання, то чи не останньою інстанцією стає саме депутат. І я не здивую нікого, коли скажу, що мешканців нашого міста турбують у першу чергу комунальні проблеми. Житловий фонд у нас оновлюється слабенько, коштів на ремонт старих будинків практично немає. Скажімо, інколи, щоб відремонтувати дах у будинку, потрібно чекати тривалий час. Це може тягнутися роками. Але люди не хочуть цього розуміти і чекати, бо життя на місці не стоїть. Мешканці хочуть, щоб міська влада негайно вирішувала питання ремонту квартир, під’їздів, ліфтів, облаштування дворів і доріг.
Не рідкість, коли звичайні люди не можуть достукатися до комунальних служб, щоб ті відремонтували двері в під’їзді чи покрівлю в будинку або встановили в дворі лавочку чи дитячий майданчик. Досить часто справа зрушується з місця після втручання депутата чи його звернення до відповідних виконавців. Звісно ж, вирішити одразу всі проблеми неможливо, для цього потрібен час і кошти.
– Чи можете назвати конкретні приклади, де ваше втручання пришвидшило вирішення проблеми?
– Одним із основних досягнень нашої команди вважаю ухвалення міською владою позитивного рішення щодо облаштування зупинки громадського транспорту на вулиці Данила Галицького, поблизу кав’ярні «Мономах». Двічі звертався з цим питанням до міського голови Рівного Володимира Хомка. Як мені відомо, проектно-кошторисна документація вже виготовлена і зараз узгоджується. Маю намір долучитися фінансово й сам до облаштування цієї зупинки.
Не раз звертався до управління житлово-комунального господарства з приводу ремонту восьми покрівель на житлових будинках, що на вулиці Данила Галицького. Спілкувався з представниками компанії «Арм-Еко» щодо ремонту ліфтів у будинках №44 (під’їзди 4 і 9) на вулиці Київській і № 2 (під’їзд 6) на вулиці Данила Галицького. Як депутат звертався до керівників міських ЖКП щодо заміни вхідних дверей у другому під’їзді в будинку № 40 на вулиці Орлова, ремонту покрівель на вулицях Орлова, 46, Данила Галицького, 3 і 9-а.
Мої помічники допомагають виборцям із оформленням документів і клопотань до різних інстанцій. Прикметно, що виборці приносять мені письмові переліки доручень, які я, як депутат, маю виконати. Тобто я постійно в русі, постійно спілкуюся з керівниками тих чи інших управлінь, аби пришвидшити виконання доручень своїх виборців. І відрадно, що позитивні результати моєї депутатської роботи вже можна не лише побачити, а й відчути.
– Ваша громадська робота не обмежується депутатством. Розкажіть, якими ще проектами опікуєтеся?
– Тісно співпрацюю з міжнародним християнським благодійним фондом «Сонячний світ». Окрім цього, опікуюся потребами освітніх закладів, які є в моєму окрузі. Підтримую недільну школу Свято-Покровського кафедрального собору, допоміг придбати їй музичну установку й обігрівач для класу, де займаються діти. А нещодавно подарував вихованцям недільної школи подорож святими місцями східної України з відвіданням музею-острова Хортиця. Допомагав із ремонтом та підготовкою до нового навчального року НВК №12.
Звісно ж, допомогти відразу всім, хто цього потребує, я, на жаль, не можу. Однак намагаюся робити те, що в моїх силах. Бо переконаний, що головною запорукою і найважливішим моментом у вирішенні будь-яких проблем є добра воля і бажання ту проблему розв’язати.
Спілкувався Володимир ПОПИК

До уваги виборців: депутат Олександр Бабат (фракція «Батьківщина») проводить зустрічі з виборцями в третю п’ятницю кожного місяця за адресою: вул. С. Петлюри, 1. Зустрічі відбуваються з 17-ї до 19-ї години.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.