Нос Микола В’ячеславович

Август 12 16:32 2011

Нос Микола В’ячеславович – начальник Управління Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду в Рівненській області.

Народився 27 лютого 1959 р. у с. Милостів Рівненського району Рівненської області. Батько – Нос В’ячеслав Модестович. Мати – Нос Віра Данилівна. Дружина – Нос Оксана Петрівна. Виховують доньок Наталію та Галину.

Має дві вищі освіти. У 1981 р. закінчив механічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства за спеціальністю «механізація гідромеліоративних робіт» та отримав кваліфікацію «інженер-механік». У 2006 р. закінчив Національний університет «Острозька академія» за спеціальністю «правознавство» і здобув кваліфікацію магістра права.

Із липня 1997 р. – начальник територіального управління Держнаглядохоронпраці в Рівненській області (нині – Управління Держгірпромнагляду в Рівненській області). Відповідальний, вимогливий до себе та підлеглих. Користується повагою керівників підконтрольних Управлінню підприємств, організацій та установ області.

У 1999 р. був нагороджений нагрудним знаком Держнаглядохоронпраці України «За доблесну службу», у 2001 р. – Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України, у 2002 р. Миколі В’ячеславовичу було присвоєно звання «Кращий працівник Держнаглядохоронпраці-2001», у 2004 та 2007 рр. він відзначався Почесними грамотами Рівненської обласної державної адміністрації, у 2005 р. отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, у 2008 р. – Почесну грамоту Головдержслужби України та нагрудний знак Держгірпромнагляду «За доблесну службу» І-го ступеня, у 2009 р. – Грамоту Верховної Ради України, Почесні грамоти Держгірпромнагляду, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради. У 2010 р. Миколі В’ячеславовичу було присвоєно звання «Кращий працівник Держгірпромнагляду–2009».

Вільно володіє російською мовою. Захоплюється полюванням, риболовлею, туризмом. Девіз життя: «Прорвемось!».

  Article "tagged" as:
  Categories:
write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.