В області відкривається сезон полювання на пернату дичину

Август 12 10:42 2011

13 серпня о 16.00 на Рівненщині розпочнеться сезон полювання на пернату дичину. Про це повідомляє прес-служба обласного управління лісового та мисливського господарства.
Наразі в області зареєстровано понад 13 тисяч мисливців, планується що у суботу, 13 серпня на полювання вийдуть майже 8 тисяч із них.
Для полювання потрібно мати державне посвідчення мисливця, облікову картку на цей рік, дозвіл на зброю, відстрільну карточку користувача угідь.
За дотриманням правил полювання у кожному районі області слідкуватимуть від 2 до 10 рейдових груп, які перевірятимуть у мисливців документи.
Мисливствознавці області звертаються до всіх учасників полювання з проханням дотримуватися правил техніки безпеки. Зокрема, при користування зброєю мисливець зобов’язаний поводитися так, ніби вона завжди заряджена і готова до пострілу, при зарядженні і розряджені рушниці її дуло повинне направлятися вверх чи в землю, стріляючи мисливець повинен пам’ятати, що в угіддях можуть знаходитися люди. Заборонено стріляти «на шум», «шарудіння», по невиразно видимій цілі, порушувати інші місцеві вимоги щодо здійснення того чи іншого виду полювання.

write a comment

0 Comments

No Comments Yet!

You can be the one to start a conversation.

Add a Comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.
All fields are required.